ArabHealth 2023 w Dubaju – skorzystaj z możliwości dofinansowania!

3198
Źródło: https://leaphr-lifesciences-europe.com/

Platforma online: 09 stycznia – 02 marca, 2023
Stacjonarnie: 30 stycznia  – 02 lutego 2023, Dubai World Trade Centre

Arab Health w Dubaju (ZEA) to jedne z największych a zarazem najważniejszych na świecie targów na Bliskim Wschodzie poświęconych produktom i usługom z branży medycznej. Impreza gromadzi tysiące wystawców z kilkudziesięciu krajów i daje możliwość prezentacji najnowszych technologii medycznych, sprzętu diagnostycznego i laboratoryjnego, rozwiązań IT dla branży zdrowotnej i wiele innych. Arab Health łączy kluczowych interesariuszy w celu utworzenia zrównoważonego i pozytywnego przemysłu dla światowej opieki zdrowotnej.

Poznaj nowe produkty, rozwiązania oraz możliwości. Przeżyj na żywo pokazy cyfrowych technologii medycznych.

Targi Arab Health 2023 zaprezentują niezrównaną gamę produktów i usług zdrowotnych prezentowanych przez ponad 3000 wystawców z ponad 70 krajów. Zakłada się, że najbliższa edycja zgromadzi ponad 50 000 osób reprezentujących służby zdrowia, którzy będą się uczyć, nawiązywać kontakty i promować swoje produkty i usługi. Istotną częścią wydarzenia będą liczne konferencje.

Nie czekaj! Dołącz do Arab Health w Dubai World Trade Center w styczniu przyszłego roku, zdobądź nowe kontakty i wspieraj innowacje w opiece zdrowotnej.

Chcesz wziąć udział w ArabHealth 2023? Mamy dla Ciebie dofinansowanie!

ProBio Małopolska

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułDlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na targach VitaFoods Asia 2022
Następny artykułGrupa Maspex zaprasza do udziału w finale Foodhatonu Sustainable Packaging