AI for Manufacturing – spotkanie informacyjne dla MŚP w ramach AI REGIO

55
AI REGIO
Źródło: Adobe Stock, autor: photon_photo

24 czerwca zapraszamy Małopolskie MŚP do udziału w spotkaniu dotyczącym projektu AI REGIO funkcjonującemu w ramach inicjatywy Awangarda. Tematem nadchodzącego webinarium będzie zastosowanie sztucznej inteligencji w produkcji.

MŚP biorące udział w spotkaniu będą mieć szansę na przedstawienie swoich projektów związanych z AI, a tym samym dołączenia do projektu AI REGIO jako jeden 17 innowacyjnych MŚP prowadzących działania w ramach „AI for Manufacturing”. Spośród bezpośrednich korzyści, jak możliwość promocji w wybranych regionach oraz członkostwa w Inicjatywie Awangarda, wybrane konsorcja otrzymają wsparcie finansowe na realizację swojego projektu do 100 000 eur.

Wydarzenie AI REGIO  2nd Open Call Webinar odbędzie się 24 czerwca w godz. 11:00 – 12:00 w języku angielskim. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Szczegółowa agenda spotkania dostępna jest na stronie www organizatora.

AI REGIO jest częścią inicjatywy European Commission’s I4MS (Innowacje ICT dla MŚP produkcyjnych), która wspiera integrację innowacji cyfrowych przez MŚP produkcyjne w Europie w celu zwiększenia ich konkurencyjności. Szczegółowe informacje nt. projektu na stronie www.airegio-project.eu

Poprzedni artykułJak pomóc pacjentom w redukcji stresu w okresie rekonwalescencji? – STARS Final Conference
Następny artykułInternacjonalizacja – rusza nowa, Specjalna Grupa Tematyczna