Jak pomóc pacjentom w redukcji stresu w okresie rekonwalescencji? – STARS Final Conference

480
STARS-PCP
Źródło: Adobe Stock, autor: Johnstocker

STARS PCPC to finansowany z programu Horizon 2020 projekt, mający na celu opracowanie narzędzi wsparcia dla pacjentów przed i w czasie rekonwalescencji. Udział w projekcie wzięło pięć wiodących szpitali z UE, a jego wyniki zostaną przedstawione na konferencji STARS Final, już 22 czerwca br.

Celem projektu jest stworzenie narzędzi wsparcia mogących znacznie ograniczyć stres u pacjentów, a przy tym przyśpieszyć proces poprawy zdrowia. Opracowane rozwiązania zakładają zmiany w kluczowych szczeblach opieki medycznej.

Trwający od 2017 projekt STARS opracował dwa rozwiązania znajdujące się obecnie w fazie testów klinicznych, których wyniki i spostrzeżenia zostaną zaprezentowane podczas nadchodzącego wydarzenia.

STARS Final Conference odbędzie się 22 czerwca br. w godz. 09:00 – 11:20. Szczegółowy program i formularz rejestracyjny dostępne na stronie www.zenit.de/stars-conference

Więcej o projekcie STARS na stronie www konsorcjum oraz w broszurze informacyjnej.

Poprzedni artykułDlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na 8th International Conference on Silicon in Agriculture
Następny artykułAI for Manufacturing – spotkanie informacyjne dla MŚP w ramach AI REGIO