Czy polityka społeczna może się (nie) udać? – dobre praktyki i wyzwania w Małopolsce

157

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie serdecznie zaprasza na Małopolski Kongres Polityki Społecznej pod tytułem „Czy polityka społeczna może się (nie) udać?”, który odbędzie się w dniach 18-20 czerwca 2024 roku w Krakowie. Organizatorzy zaplanowali szereg wydarzeń, podczas których uczestnicy będą mogli dzielić się doświadczeniami oraz wspólnie szukać najlepszych rozwiązań w zakresie pieczy zastępczej, usług społecznych, innowacji społecznych i ekonomii społecznej.

Kongres jest ważnym wydarzeniem w kalendarzu regionalnych inicjatyw społecznych i ma na celu zgromadzenie ekspertów, praktyków oraz wszystkich zainteresowanych tematyką polityki społecznej. W trakcie sesji i paneli dyskusyjnych uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi badaniami, dobrymi praktykami oraz wyzwaniami, przed którymi stoi polityka społeczna w Małopolsce.

Wydarzenie jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, nawiązania współpracy oraz poszerzenia wiedzy na temat efektywnych strategii wspierania społeczności lokalnych. W programie przewidziano wystąpienia uznanych specjalistów, warsztaty oraz sesje networkingowe, które umożliwią aktywne zaangażowanie się w dyskusje i współtworzenie przyszłych rozwiązań.

Głównym wydarzeniom Kongresu przyświecać będzie kilkanaście wydarzeń towarzyszących – m.in. wizyta studyjna w Centrum Usług Społecznych w Skawinie, przestrzeń doświadczeń innowacji społecznych, targi ekonomii społecznej, i wiele innych.

Zgłoszenie należy przesłać poprzez formularz dostępny pod linkiem: https://kongreszgloszenie.webankieta.pl do 10 czerwca 2024r. (poniedziałek) do końca dnia. Program wydarzenia dostępny jest na stronie ROPS Kraków (PDF).

Temat: Małopolski Kongres Polityki Społecznej: „Czy polityka społeczna może się (nie) udać?”
Data: 18-20 czerwca 2024 roku
Miejsce: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie
Dodaj do kalendarza: Google Calendar | Outlook Calendar | Office 365 Calendar

Poprzedni artykułLaboratorium Biotechnologii i Katalizy Enzymatycznej szuka doktorantów! – Poznaj tajemnice metaloenzymów.
Następny artykuł„Obraz jako dowód i wyjaśnienie”, czyli o wizualizacji danych medycznych w Sano.