Innovat&Match Brokerage Event – poznaj ekspertów, nawiąż relacje

81
Źródło: Adobe Stock, autor: FS-Stock

W imieniu Ośrodka Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach brokerskich R2B Research to Business w formule online w ramach wydarzenia Innovat&Match Brokerage Event 2022.

Innovat&Match Brokerage Event to dwa dni spotkań b2b pomiędzy klastrami, uczelniami, ośrodkami badawczymi i firmami. Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość umawiania między sobą 30 minutowych spotkań online oraz opcję publikowania ofert współpracy na cyfrowym Marketplace.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski. Udział w giełdzie jest bezpłatny.

Jak to działa?

Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym. Profile zarejestrowanych firm zamieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy kooperacyjnej. Następnie z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru uczestników, z którymi chcieliby odbyć spotkania online.

Organizacje klastrów międzynarodowych i eksperci klastrów są zaproszeni do zapisania się na dedykowane sesje w dniu 8 czerwca br. Rejestracja na wydarzenie kończy się 6 czerwca 2022. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 8-9 czerwca br.

Podczas rejestracji należy wskazać również właściwy ośrodek Enterprise Europe Network jako tzw. Support Office. Firmy z województwa małopolskiego proszone są o zaznaczenie PL_Izba Przemyslowo-Handlowa w Krakowie.

Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie internetowej organizatora https://innovatmatch-2022.b2match.io/

Poprzedni artykułNadchodzące wydarzenia w branży Healthy Food
Następny artykułJak z pomocą internetu zdobyć klientów w nowej rzeczywistości?