Klaster LifeScience Kraków – Partnerem Strategicznym CEBioForum 2022 – zapraszamy do Warszawy!

455

Targi biotechnologiczne CEBioForum to cieszące się dużą renomą wydarzenie branży biotechnologicznej o randze międzynarodowej. Po dwóch latach przerwy CEBioForum wraca stacjonarnie do Polski, gdzie zbiorą się eksperci z kraju i zagranicy.

Tego roku na uczestników i wystawców czekają dwa dni: 25-26/05/2022, wypełnione prezentacjami i spotkaniami oraz prestiżowe CEBioForum Awards. To jedyna w swoim rodzaju okazja na przedstawienie swoich dokonań oraz znalezienie partnerów biznesowych w branży.

W poprzednich latach wydarzenie odbywało się w znaczących miastach Europy Środkowej i Stanów Zjednoczonych, takich jak: Budapeszt (Węgry), Brno (Czechy), Łódź (Polska), Nowy Jork (USA). Tegoroczna jubileuszowa 20. edycja odbędzie się stacjonarnie w stolicy Polski, w ekskluzywnych salach Legia Conference Centre w centrum Warszawy.

W ramach tego wydarzenia odbędą się:

  • ciekawe dyskusje panelowe,
  • wystąpienia firm związanych z biotechnologią,
  • prezentacje na stoiskach,
  • spotkania B2B między uczestnikami wydarzenia,
  • konkurs na najlepszą pracę dyplomową,
  • gala wręczenia nagród CEBioForum Awards 2022,
  • jubileuszowy bankiet z okazji 20-stej edycji CEBioForum.

CEBioForum 2022 jest wydarzeniem łączącym twórców bio-innowacji w celu wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów, więc zachęcamy do zapoznania się z listą potwierdzonych uczestników (wciąż wydłużającą się) oraz listą firm, któe obecne będą na CEBioForum 2022.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia na stronie: www.cebioforum2022.com

Poprzedni artykułPomóżmy ukraińskim uczonym i doktorantom uzyskać stypendia – apel Akademii Młodych Uczonych
Następny artykułNaucz się dzielić wiedzą i zostań Trenerem Nauki!