Naucz się dzielić wiedzą i zostań Trenerem Nauki!

415

Partner Klastra – Trener Nauki, zaprasza do udziału w kolejnej odsłonie szkolenia na temat dzielenia swoją wiedzą i umiejętnościami, z wykorzystaniem metodyki trenerskiej. Kolejna, XIII edycja kursu skierowana jest w szczególności do osób związanych ze środowiskiem akademickim.

Trener Nauki to mająca ponad 11 lat doświadczenia, polska firma o międzynarodowym zasięgu, specjalizująca się we wsparciu naukowców z różnych branż i sektorów w rozwoju zawodowym. Podczas intensywnego, 4 – dniowego kursu uczestnicy nauczą się jak projektować oraz powadzić profesjonalne szkolenia i warsztaty z użyciem wiedzy z własnej specjalizacji naukowej, w oparciu o metodykę aktywnej dydaktyki.

Czy te szkolenie jest dla mnie?

Szkolenie skierowane jest do naukowców (zarówno tych mniej doświadczonych, jak i tych z dużym stażem zawodowym) zainteresowanych rozwijaniem umiejętności dydaktycznych, możliwych do zastosowania zarówno na uczelni, jak i poza nią.

Co zyskam biorąc udział w szkoleniu?

  • Umiejętność prowadzenia szkoleń z zastosowaniem różnorodnych metod dydaktyki aktywnej
  • Zdolność efektywnego przekazywania swojej wiedzy specjalistycznej zarówno na uczelni, jak i w przedsiębiorstwie
  • Autorski program szkoleniowy
  • Indywidualny zestaw ćwiczeń dla studentów, naukowców lub współpracowników z sektora prywatnego
  • Certyfikat Trenera Nauki

Zdobyta na kursie wiedza dotycząca metodyki trenerskiej, zasad uczenia się dorosłych i dydaktyki aktywnej oraz współpracy z instytucjami tworzącymi ekosystem nauki umożliwi autonomiczną pracę w profesji trenera nauki. Umiejętności uzyskane na kursie mogą być wykorzystywane zarówno na uczelni jak i w sektorze prywatnym, w stosunku do osób o zróżnicowanym poziomie wiedzy.

Zajęcia prowadzone się przez przez ekspertów: dr Justynę Małkuch-Świtalską oraz dr Agnieszkę Bożek.

Jak wziąć udział w szkoleniu?

Do udziału organizatorzy zachęcają przede wszystkim doktorantów, doktorów lub doświadczonych naukowców. Aby wziąć udział w kursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać krótki list motywacyjny wraz z informacją o dotychczasowym doświadczeniu dydaktycznym.

Pierwszy zjazd szkoleniowy już w dniach 18-19 czerwca 2022 roku. Zajęcia odbędą się w sali Hotelu City SM Leśne SPA przy ul. Gajowej 16 w Krakowie.

Koszt udziału w szkoleniu to 1690 zł. Cena Kursu obejmuje : uczestnictwo w zajęciach, materiały szkoleniowe, dyplom ukończenia Kursu Trenerów Nauki, test sprawdzający wiedzę oraz poczęstunki podczas przerw kawowych.

Zapisy oraz szczegółowe informacje na stronie www.trenernauki.pl oraz w broszurze informacyjnej.

Poprzedni artykułKlaster LifeScience Kraków – Partnerem Strategicznym CEBioForum 2022 – zapraszamy do Warszawy!
Następny artykułJak wykorzystać inżynierię materiałową w life science? – O korzyściach ze współpracy z Instytutem Metalurgii i Inżynierii Materiałowej