Poznaj możliwości rozwoju i zdobycia nowych rynków – Spotkanie informacyjne dla Przedsiębiorców

96

Wszystkich przedsiębiorców, który chcą rozwijać działalność eksportową zapraszamy na spotkanie dotyczące zamówień publicznych organizacji międzynarodowych, w Krakowie 2 czerwca 2022 r.

Agenda wydarzenia

Wystąpienia ekspertów przybliżą tematykę zamówień publicznych organizacji międzynarodowych, w tym Organizacji Narodów Zjednoczonych, Banku Światowego, NATO i armii amerykańskiej. W programie zaplanowano także wystąpienie reprezentanta Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu na temat wsparcia w procesie internacjonalizacji działalności oraz reprezentanta Banku Gospodarstwa Krajowego na temat oferty BGK w zakresie gwarancji oraz innych instrumentów trade finance.

Będzie to świetna okazja do zdobycia wiedzy, która może wpłynąć na rozwój Twojej firmy!

Organizatorzy wierzą, że dzięki temu wydarzeniu małopolskie firmy dostrzegą możliwości, jakie niesie za sobą udział w postępowaniach realizowanych przez organizacje międzynarodowe pod kątem rozwoju swojego biznesu i zdobycia nowych, wiarygodnych rynków zbytu.

Zaproszeni eksperci odpowiedzą m.in. na poniższe pytania:

  • Jak rozpocząć lub rozwinąć działalność eksportową firmy?
  • Jak ubiegać się o zamówienia publiczne organizacji międzynarodowych (tj. ONZ, Bank Światowy, NATO, armia amerykańska)?
  • Jak zyskać nowych, wiarygodnych kontrahentów?
  • Jakie instrumenty finansowe dostępne na rynku mogą w tym pomóc?

Spotkanie odbędzie się 2 czerwca 2022 r. w godzinach 10:00-14:30, w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego (Kraków, ul. Podole 60).Wydarzenie jest bezpłatne. Warunkiem udziału jest wcześniejsza rejestracja.

Organizatorami wydarzenia są Centrum Business in Małopolska oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Patronat nad wydarzeniem objęła Polska Agencja Inwestycji i Handlu. Więcej informacji na temat konferencji dostępne jest na stronie www.businessinmalopolska.pl

Poprzedni artykułPoradnik MDR i IVDR – Jak postępować w razie kontroli?
Następny artykułPoznaj alternatywne metody w badaniach cytotoksyczności i genotoksyczności