Trwa rekrutacja do 6. edycji programu #StartUP Małopolska

586

Rusza szósta edycja programu #Startup Małopolska kierowana w stronę nowo powstających i rozwijających się firm z terenu Małopolski. Program ma charakter szkoleniowo – mentorski i został przygotowany z myślą o firmach działających na rynku nie dłużej niż trzy lata.

Celem programu jest podniesienie kompetencji przedsiębiorców w obszarach kluczowych dla rozwoju firmy, takich jak m.in. marketing, sprzedaż czy prezentacja oferty. Uczestnicy warsztatów zdobędą praktyczną wiedzę analizując modele biznesowe i strategie marketingowo-sprzedażowe swoich firm, wyodrębniając obszary do optymalizacji, a tym samym definiując zakres wsparcia i tematykę szkoleń w ramach programu akceleracyjnego.

Każda z firm biorących udział w programie będzie mogła skorzystać z możliwości 10-godzinnej, indywidualnej pracy z mentorem w wybranym obszarze wsparcia oraz uczestniczyć w wybranycch wydarzeniach startupowych i branżowych w całym kraju. Ponadto uczestnicy będą objęci wsparciem managera akceleracji, który pomoże w dalszym rozwoju ich przedsiębiorstw.

Udział jest bezpłatny. Rekrutacja trwa do 6 listopada.
Zapisy oraz dodatkowe informaje dostępne są na stronie organizatora.


Zapraszamy również do udziału w cyklu interaktywnych warsztatów organizowanych w ramach projektu Akademia LifeScience StartUp. Program skierowany jest do tej podobnej grupy docelowej – młodych przedsiębiorców oraz wszystkich, którzy myślą o stworzeniu i rozwijaniu swojej działalności biznesowej – ZAPOZNAJ SIĘ I DOŁĄCZwięcej informacji oraz link do rejestracji.


Poprzedni artykułComposing applications in the Model Execution Environment
Następny artykułOtwarta licencja Covid Pledge