Rusza Akademia LifeScience Startup

3709

21 października ruszył nasz nowy projekt skierowany do młodych przedsiębiorców oraz wszystkich, którzy myślą o stworzeniu i rozwijaniu swojej działalności biznesowej. Akademia LifeScience StartUp to program szkoleniowy, dający uczestnikom solidną dawkę wiedzy i profesjonalnego wsparcia, dzięki którym łatwiej i efektywniej będzie można wejść na rynek ze swoim produktem lub usługą.

Eksperci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w następujących tematach:

Akademia LifeScience StartUp ma na celu promowanie rozwoju współpracy i postaw przedsiębiorczych. Program kierujemy głównie do społeczności innowatorów działających, bądź chcących działać, w szeroko rozumianym sektorze life science. Uczestnicy warsztatów będą mogli korzystać z kontaktów i zasobów informacyjnych Klastra LifeScience Kraków. Zainteresowani otrzymają wsparcie w postaci promocji w mediach Klastra oraz będą mogli zaprezentować swoją ofertę współpracy w ramach Forum Współpracy i Innowacji Life Science Open Space Online Week 2020.

Akademia LifeScience StartUp odbywa się w wersji online w cztery środy (21 i 28 października oraz 4 i 18 listopada) w godzinach od 16 do 18:00 (pierwszy temat) i od 18:30 do 20:30 (drugi temat).

Zachęcamy do udziału we wszystkich wydarzeniach, które składają się na spójny program szkoleniowy. Na wszystkie wydarzenia dostępny jest ten sam formularz rejestracyjny. wystarczy zarejestrować się raz. W poszczególnych webinariach uczestniczyć może max. 25 osób. Zainteresowani uczestnicy otrzymają certyfikaty będące potwierdzeniem nabytej wiedzy. UDZIAŁ JEST BEZPŁATNY

ZAREJESTRUJ SIĘ

Wszystkie wydarzenia znajdziecie na stronie głównej www.lifescience.pl

NADCHODZĄCY WARSZTAT:Akademia LifeScience StartUp organizowana jest przy finansowym wsparciu Województwa Małopolskiego.

Napisali o nas:

Poprzedni artykułWłasność intelektualna, czyli jak zabezpieczyć i wykorzystać wartość pomysłu
Następny artykułGospodarka o obiegu zamkniętym – racjonalne gospodarowanie zasobami – Konferencja