Sheep Your Hack – dołącz do hackhatonu!

137

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie zaprasza do udziału w 4 edycji hackhatonu Sheep Your Hack. W tym roku po raz pierwszy od dwóch lat wydarzenie odbędzie się stacjonarnie, stwarzając tym samym okazję do poznania ciekawych, inspirujących ludzi i przedstawienia im swoich pomysłów.

SHEEP YOUR HACK to 24 godzinny maraton programowania, którego celem jest stworzenie MVP aplikacji biznesowej. We wszystkich edycjach hackathonu wzięło już udział ponad 500 uczestników, 50 mentorów i jurorów, grono niezliczonych sponsorów i partnerów, a community zebrane wokół wydarzenia rok w rok rośnie w siłę, co sprawia, że hackathon staje się jednym z najbardziej rozpoznawalnych eventów w kraju.

Kto może wziąć udział?

Uczestnikami hackathonu są osoby młode, studenci z różnych środowisk akademickich, fascynujący się programowaniem aplikacji, ale nie tylko. Organizatorzy zaznaczają, że potrzebni są także ci, którzy posiadają kompetencje miękkie, graficy i marketingowcy.

Cele hackhatonu

  • Stworzenie MVP działającej aplikacji
  • Możliwości znalezienia miejsca praktyk, staży czy pracy zawodowej – nasi mentorzy i jurorzy chętnie rekrutują najlepsze zespoły do swoich organizacji
  • Wyłanianie oraz wspieranie zdolnych, młodych programistów
  • Zachęcanie młodych do rozwoju kompetencji pożądanych na rynku pracy
  • Budowanie sieci zawodowej, networking biznesowy, tworzenie relacji partnerskich
  • Rozwój zainteresowań i budowanie kompetencji informatycznych
  • Dzielenie się wiedzą, doświadczeniem i inspirowanie do kreatywności

Uczestnicy wydarzenia, oprócz możliwości nawiązywania kontaktów, zawalczą o jedną z trzech nagród głównych. Zespoły będą wspierać mentorzy Sheep Your Hack m.in. analitycy biznesowi, project managerowie, developerzy, szkoleniowcy, business managerowie, marketing managerowie, designerzy.

Fundacja Klaster LifeScience Kraków, weźmie aktywny udział w tym przedsięwzięciu, oferując pakiet sponsorski, w skład którego wchodzi szereg korzyści dla zwycięskich zespołów. Reprezentant Fundacji, Kazimierz Murzyn, Dyrektor Zarządzajacy, zasiądzie również w jury hackathonu.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-17.12.2022. Udział w hackhatonie jest bezpłatny. Szczegółowy plan warsztatów oraz formularz rejestracyjny na stronie www.sheepyourhack.com

Poprzedni artykułDlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na konferencji Vision Expo West 2022
Następny artykułDlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na konferencji BioFit 2022