Dlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na konferencji Vision Expo West 2022

605

Vision Expo West 2022 to wydarzenie skierowane do specjalistów z optyki i okulistyki, które łączy w sobie naukę, edukację, innowacje i modę. Tak jak w poprzednich latach targi te przyciągnęły tysiące osób oraz blisko 300 wystawców. Zapraszamy do krótkiej relacji z wyjazdu firmy Core Project, która udała się na konferencję w w ramach projektu ProBio Małopolska.

Od 14 do 17 września VISION Expo 2022, Sands Expo & Convention Center w Las Vegas odbyły się targi, które przyciągnęły tysiące profesjonalistów medycyny w dziedzinie okulistyki. W ciągu czterech dni wydarzenia blisko 300 wystawców zaprezentowało swoje najnowsze osiągnięcia pomagające leczyć pacjentów okulistycznych.

Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w specjalnych wydarzeniach, takich jak Innovation Series i Warsztaty Marketingowe EyeInnovate, a także OptiCon @ Vision Expo dla ekspertów okulistycznych. Prawie 200 godzin akredytowanych wykładów edukacyjnych obejmujących intrygujące odkrycia w badaniach medycznych, najnowsze technologie optyczne, zarządzanie biznesem, najlepsze praktyki i wiele innych.

Firmy Core Project oraz Spina Lab prowadzą badania B+R nad rozwiązaniem dedykowanym dla okulistyki. Dzięki obecności na imprezie Vision Expo 2022 mogliśmy podpatrzeć najnowsze technologie używane w optyce i okulistyce. Wymienialiśmy się doświadczeniami ze światowej klasy ekspertami oraz inżynierami, z którymi nie ma możliwości się spotkać w Polsce a nawet Europie. Pozyskane kontakty już owocują nowymi pomysłami w kontekście prac B+R. Mamy nadzieję, że projekt ProBio będzie nadal kontynuowany bo wsparcie dla jakie niesie ze sobą jest dla nas bezcenne.


Jeśli reprezentujesz MŚP z Małopolski i chcesz wziąć udział w targach i misjach międzynarodowych – zgłoś się do nas i dowiedz się jak możemy sfinansować Twój wyjazd.

ProBio Małopolska

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułDlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na targach Beauty Istanbul Exhibition
Następny artykułSheep Your Hack – dołącz do hackhatonu!