Dlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na konferencji BioFit 2022

838

BioFIT jest wiodącym wydarzeniem partneringowym w Europie w obszarze transferu technologii, współpracy między uczelniami a przemysłem oraz innowacji na wczesnym etapie rozwoju w dziedzinie nauk przyrodniczych. To miejsce spotkań  przedstawicieli nauki, TTO i instytucji badawczych. W ramach projektu ProBio Małopolska udział w targach wzięła firma Real Reserach, zapraszamy do krótkiej relacji z wyjazdu.

W trakcie BioFit odbyłem kilkanaście planowanych i kilkanaście nieplanowanych spotkań z potencjalnymi klientami, partnerami i dostawcami. Ponadto zakwalifikowaliśmy się na startup slums gdzie wystąpiłem z prezentacją która została bardzo pozytywnie przyjęta. W tym roku konferencja była mniejsza ale dzięki temu bardziej kameralna i można było znacznie lepiej poznać ludzi i łatwiej było nawiązać kontakty.

Marcin Krzykawski, CEO – Real Research


Jeśli reprezentujesz MŚP z Małopolski i chcesz wziąć udział w targach i misjach międzynarodowych – zgłoś się do nas i dowiedz się jak możemy sfinansować Twój wyjazd.

ProBio Małopolska

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułSheep Your Hack – dołącz do hackhatonu!
Następny artykułUnikalne możliwości analityczne CBR Novasome