Singapurski Tydzień Innowacji i Technologii oraz spotkania biznesowe – dla MŚP i organizacji klastrowych

482
Źródło: https://eu-singapore-matchmaking-event.b2match.io \ Adobe Stock Free

Już teraz w ramach Singapurskiego Tygodnia Innowacji i Technologii (SWITCH) trwającego w dniach 8-12 listopada 2021 r, dostępna jest rejestracja na cykl spotkań matchmakingowych – Singapore Matchmaking Event, które odbędą się przy pomocy platformy online w dniach 11-12 listopada br.

Celem wydarzenia jest promocja wymiany informacji i możliwości tworzenia sieci dla europejskich organizacji klastrowych, ich członków i firm z odpowiednikami z Singapuru.

Ponadto uczestnicy spotkań będą mieli możliwość poznania możliwości handlowych, inwestycyjnych i partnerskich związanych z głównymi obszarami wydarzenia, a także wzięcia udziału w licznych dyskusjach, które mogą zaowocować przyszłą, nową współpracą.

Główne obszary tematyczne:

  • Inteligentne miasta i IoT
  • Zaawansowana produkcja
  • Czysta energia
  • Gospodarka cyfrowa
  • Zdrowie i dobra kondycja
  • Żywność i rolnictwo
  • AI i robotyka
  • Nowe technologie

Wydarzenie organizowane przez Komisję Europejską i Enterprise Singapore (ESG) przy wsparciu Delegatury UE w Singapurze, Ministerstwa Handlu i Przemysłu Singapuru oraz Singapurskiej Federacji Producentów (ESF), będzie okazją do zgromadzenia się członków unijnych organizacji klastrowych i MŚP zarówno z Singarpuru jak i krajów EU.

Organizacje klastrowe, organizacje sieci biznesowych i firmy, które chcą dołączyć, muszą spełnić wymagania określone w zaproszeniu do wyrażenia zainteresowania (EOI). Więcej informacji odnośnie udziału na stronie: www.clustercollaboration.eu

Singapore Matchmaking Event odbędzie się już w dniach 11-12.11.2021. Rejestracja dostępna jest do 21 września br.

Poprzedni artykułSLUSH – kto prowadzi StartUp ten wie lub wkrótce pozna co kryje się za tym słowem!
Następny artykułSelvita otrzyma 4,7 mln PLN na stworzenie technologii umożliwiającej przyspieszenie procesu odkrywania leków