SLUSH – kto prowadzi StartUp ten wie lub wkrótce pozna co kryje się za tym słowem!

92
Źródło: https://www.slush.org/

Po rocznej przerwie powraca wiodące w branży startupowej wydarzenie SLUSH. Impreza odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2021 w Helsinkach. Organizatorzy wydarzenia przewidują około 8000 uczestników w tym około 3200 założycieli i operatorów startupów oraz 1500 inwestorów.

Slush to międzynarodowa konferencja inspirowana i wspierana przez założycieli startupów z całego świata. Celem wydarzenia jest zwiększenie wpływu międzynarodowych startupów w kontekście najważniejszych problemów w społeczeństwie. Konferencja współtworzona jest przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców szukających inwestorów, klientów czy mentoringu. Misją Slush jest przede wszystkim pomoc w rozwinięciu i prowadzeniu innowacyjnej działalności w szczególności dla młodych przedsiębiorców. W poprzedniej edycji wydarzenia udział wzięło około 3500 startupów i ponad 2000 inwestorów. Konferencja organizowana jest od 2015 roku.

Podczas konferencji uczestnicy będą mieli możliwość spotkać się założycielami startupów z całego świata oraz pozyskać inwestorów i partnerów do swoich projektów. Oprócz matchmakingu wydarzenie będzie wzbogacone o liczne wywiady i prelekcje znanych przedsiębiorców.

Organizatorzy zapraszają do współpracy międzynarodowych inwestorów, korporacje, uniwersytety oraz media, które pomogą w badaniu działalności polskich startupów. Dodatkowe informacje dostępne są w broszurze dla partnerów wydarzenia.

Slush 2021 odbędzie się już w dn. 1-2 grudnia 2021 roku. Więcej informacji na stronie wydarzenia – www.slush.org

Poprzedni artykułJak zmieniły się nasze smaki po wakacjach? – czyli Zdrowa żywność i żywienie na Śniadaniu Klastra
Następny artykułSingapurski Tydzień Innowacji i Technologii oraz spotkania biznesowe – dla MŚP i organizacji klastrowych