Śniadanie z przedsiębiorcą” – spotkanie w ramach projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0

603

Już 27 września zapraszamy do udziału w spotkaniu organizowanym przez partnera Klastra LifeScience Kraków – Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, które realizowane jest w ramach projektu Inkubator Innowacyjności 4.0. Tematami nadchodzącego Śniadania z przedsiębiorcą będą branże: Rolnictwo, Zarządzanie i Ekonomia.

Śniadanie z przedsiębiorcą” to spotkanie świata nauki i biznesu, które ma na celu promowanie i wspieranie przedsiębiorczości wśród naukowców, poprzez prezentacje doświadczeń przedsiębiorców oraz przykładów firm, które inspirują do poszukiwania i wdrażania własnych pomysłów na biznes. Spotkanie ma także na celu nawiązanie efektywnej współpracy w zakresie wykorzystania badań Uniwersytetu i możliwości ich wdrożenia w działalności firm.

Podczas spotkania przy śniadaniu, zaproszeni przedsiębiorcy wygłoszą tematyczne prezentacje dotyczące szeroko rozumianej przedsiębiorczości, szczególnie w obszarze działalności Wydziału Rolniczo-Ekonomicznego.

Uwaga! W trakcie spotkania będzie możliwość konsultacji z Radcą Prawnym w zakresie komercjalizacji oraz transferu technologii. Do Państwa dyspozycji będą także doświadczeni Brokerzy Technologii, służący wiedzą w powyższym zakresie.

Nadchodzące „Śniadanie z przedsiębiorcą”, odbędzie się dn. 27.09.2022 w kawiarni Pojnarówka, tuż obok gmachu Wydziału Rolniczo-Ekonomicznego, adres: Al. Mickiewicza 21B, parking URK, w godz. 10:00-12:00.

Poprzedni artykułVisual Identity – czyli dlaczego spójny przekaz marketingowy jest ważny
Następny artykułInteligentne specjalizacje w Tarnowie już 30 września