Współprace strategiczne w obszarze odkrywania i rozwoju nowych leków: korzyści i zagrożenia

290

Partner Klastra – Ryvu Therapeutics, zaprasza do udziału w webinarium dotyczącym korzyści i zagrożeń wynikających z odkrywania i rozwoju nowych leków. Wydarzenie jest bezpłatne, adresowane do wszystkich zainteresowanych tematyką wyrobów farmaceutycznych.

Wzrost konkurencji na rynku rozwoju leków, obniżona produktywność odkrywania i rejestracji nowych terapii oraz liczne wymogi regulatorowe sprawiają, że firmy zajmujące się odkrywaniem i rozwojem leków coraz odważniej poszukują innowacji poza własnymi działami badawczo-rozwojowymi.

Podczas nadchodzącego spotkania organizatorzy odpowiedzą m.in na pytania:

  • Jakie korzyści i zagrożenia niosą ze sobą współprace naukowe w obszarze odkrywania i rozwoju leków?
  • Jakich projektów poszukują firmy zajmujące się opracowywaniem innowacyjnych terapii?

Uczestnicy dowiedzą się również więcej o procesie rozwoju i komercjalizacji nowych terapii. Ponadto przedstawione zostaną rodzaje aliansów strategicznych w branży biotechnologicznej i farmaceutycznej, powody nawiązywania współprac naukowych przez współczesne organizacje, a także korzyści i zagrożenia wynikające z uczestnictwa w aliansach ukierunkowanych na rozwój nowych terapii.

Webinar poprowadzi Magdalena Marciniak, Dyrektor w obszarze Business Development & Alliance Management w Ryvu Therapeutics.

Spotkanie pn. Współprace strategiczne w obszarze odkrywania i rozwoju nowych leków: korzyści i zagrożenia odbędzie się 17 maja o godz. 14:00. Szczegółowe informacje dostępne na profilu społecznościowym organizatora.

Poprzedni artykułNowy EIT Health Hub powstał w Krakowie!
Następny artykułTerra Seed – od pomysłu do inwestycji!