Active Healthy Ageing, czyli co możemy razem zmienić – temat na Śniadanie z Klastrem

4904

To może się nie podobać, ale wszyscy się starzejemy i nic na to nie poradzimy. No … prawie nic.

Możemy sprawić, aby życie było lepsze, zdrowsze, bardziej aktywne i z sensem – bez względu na wiek. Szczególnie potrzebujemy takiego podejścia w wieku dojrzałym, w tzw. jesieni życia, kiedy więcej rozumiemy i potrafimy żyć lepiej i mądrzej.

Co możemy razem zmienić, aby życie było aktywne, zdrowe i z sensem? Możliwości są ograniczone tylko wyobraźnią, czyli są dostępne za darmo. Na wszystko inne znajdziemy partnerów i pieniądze.

Na Śniadaniu Klastra porozmawiamy o działaniach, które mają miejsce w naszym otoczeniu i które możemy w ramach programu #LifeScience Kraków EIT Health Hub wspierać. Opowiemy, jaki jest pomysł i przedyskutujemy opcje dla Waszych działań i projektów. Podpowiemy, jak korzystać w perspektywie krótkiej, tj. najbliższych działań i możliwości oraz w perspektywie długiej, jaką strategię przyjąć aby zadbać o stały rozwój.

Mówimy tutaj o projektach rozwojowych i biznesowych, o działaniach uczelni, szpitali, organizacji społecznych i firm (bez względu na wielkość i lokalizację). Mówimy o nie tylko o innowacjach technologicznych, ale też organizacyjnych, procesowych czy marketingowych.

Śniadanie poprowadzi Kazimierz Murzyn – Dyrektor Zarządzający Klastra LifeScience Kraków. 

Chcesz żyć zdrowo, aktywnie i z sensem? Zapraszamy na Śniadanie Klastra 🙂

Nadchodzące spotkanie odbędzie się online: na nowej Platformie Współpracy Partnerów Klastra oraz jak dotychczas, za pośrednictwem Zoom’a. Osoby, które już posiadają konto na Platformie Współpracy będą mogły dołączyć bezpośrednio do spotkania bez uprzedniej rejestracji. Wszystkich, którzy jeszcze konta nie założyli – serdecznie do tego zachęcamy!


Temat: Active Healthy Ageing, czyli co możemy razem zmienić – temat na Śniadanie z Klastrem
Data: Czwartek, 25 maja 2023, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online

Poprzedni artykułDesign Thinking dla Liderów zmian – czyli jak organizować i wspierać projekty AHA
Następny artykułMałe buteleczki z ogromnym potencjałem! – rozmowa z ekspertkami R&D Bio w firmie Browin.