ExecMind – o nowych wyzwaniach i możliwościach w obszarze rekrutacji w life science

3871

Zapraszamy na pierwsze w 2023 roku Śniadanie Klastra LifeScience Kraków. Nowy Rok, to nowe plany i możliwości, gdzie o nich najlepiej porozmawiać? Oczywiście na wspólnych Śniadaniach! 

Już w najbliższy czwartek zagości u nas ExecMind Life Science Executive SearchZłoty Partner, zajmujący  się rekrutacją ekspertów z obszaru life science do zespołów naukowych i funkcji zarządczych.  

Naszymi Gośćmi będą: Karolina Jarosińska, Managing Director oraz Monika Kozdroń – Sikorska, Managing Partner w ExecMind, z którymi porozmawiamy o obecnie realizowanych i planowanych  projektach, o sukcesach (i porażkach) ekspansji na międzynarodowe rynki. Nie zabraknie opowieści o sytuacjach, jakie spotykane są podczas rekrutacji w różnych krajach.

Przede wszystkim ExecMind opowie o BioTechVibes.com – międzynarodowym nowym portalu pracy w biotechnologii, medtech’u i life science. Dla członków Klastra LifeScience przygotowana została unikalna oferta mająca na celu wzmocnienie widoczności marki pracodawców na arenie międzynarodowej.

Warto mocno i konkretnie wejść w Nowy Rok. Zachęcamy do rejestracji i aktywnego udziału!

Zapraszamy (jak dotychczas) z kawą i rogalikiem.

Nadchodzące spotkanie odbędzie się online: na nowej Platformie Współpracy Partnerów Klastra oraz jak dotychczas, za pośrednictwem Zoom’a. Osoby, które już posiadają konto na Platformie Współpracy będą mogły dołączyć bezpośrednio do spotkania bez uprzedniej rejestracji. Wszystkich, którzy jeszcze konta nie założyli – serdecznie do tego zachęcamy!

Serdecznie zapraszamy z kawą i rogalikiem 😊


Temat: „Bez pracy nie ma kołaczy” – o nowych wyzwaniach i możliwościach w obszarze kariery w life science
Data: Czwartek, 12 stycznia 2023, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online

Poprzedni artykułPoznaj ExecMind – lidera w pozyskiwaniu talentów w sektorze Life Science
Następny artykułŚwietny, efektywny zespół – tylko jak go pozyskać?