Poznaj ExecMind – lidera w pozyskiwaniu talentów w sektorze Life Science

1248

ExecMind to firma Life Science Executive Search łącząca firmy z branży Life Science ze światowej klasy naukowcami i liderami.

Nasza siedziba znajduje się w Life Science Park w Krakowie, gdzie branża biotechnologiczna i farmaceutyczna tworzą szybko rozwijające się i innowacyjne środowisko pracy.

ExecMind to firma doradcza dla firm z obszaru biotechnologii, farmacji, urządzeń medycznych oraz zajmujących się cyfrowym zdrowiem, badaniami klinicznymi oraz dla funduszy inwestycyjnych. Współpracujemy z międzynarodowymi firmami z tzw. big pharmy, MŚP oraz start-up’ami, oferując najlepsze rozwiązania zakresie executive search, interim management i innych procesów wspierających rozwój biznesu. ExecMind przyciąga doświadczone talenty naukowe z całego świata, pracowników, którzy zapewniają naszym klientom wysokiej jakości wartość dodaną i dzielą z nimi ich wizję i wartości. Specjalizujemy się w rekrutacji i doradztwie w zakresie rozwoju biznesu w Europie i USA (ze szczególnym naciskiem na Boston i San Francisco Bay Area).

ExecMind świadczy usługi dla firm w zakresie:

  • rekrutacja tzw. C-level – zarząd, kierownictwo, zespół kluczowych senior managerów,
  • Naukowe Rady Doradcze – gdy klient potrzebuje wsparcia światowej klasy ekspertów, aby zapewnić nowe perspektywy i uwiarygodnić swoje produkty lub usługi na arenie międzynarodowej,
  • pozyskiwanie talentów naukowych – zapewnienie profesjonalistów posiadających unikalną wiedzę w celu przyspieszenia rozwoju i wdrażania innowacji. Rekrutacja na stanowiska badacza, naukowca w obszarach biotechnologii, biochemii, biologii molekularnej, chemii medycznej i organicznej, ekspertów ds. odkrywania i rozwoju leków, rozwoju przedklinicznego i badań klinicznych oraz innych,
  • Business Development – rekrutacja na stanowiska odpowiedzialne za międzynarodowy Business Development i sprzedaż produktów i usług,
  • www.BioTechVibes.com – międzynarodowy portal z ofertami pracy w Life Sciences łączący pracodawców z osobami poszukującymi pracy na całym świecie.

Pracując od ponad 10 lat w branży Life Sciences dysponujemy międzynarodową bazą sprawdzonych i wyselekcjonowanych kandydatów.

Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami: office@execmind.com oraz odwiedź nas na  www.execmind.com i www.biotechvibes.com.

Więcej o firmie ExecMind w ramach Miesiąca Partnera Klastra w kolejnych publikacjach.

Materiały do powyższego artykułu zostały dostarczone przez ExecMind

Zdjęcie: depositephotos.com

Poprzedni artykułBadania konopi – wyzwanie, a zarazem szansa dla wielu chorych
Następny artykułExecMind – o nowych wyzwaniach i możliwościach w obszarze rekrutacji w life science