Cele zrównoważonego rozwoju 2030 w praktyce – działania MDT w pigułce!

5655

Serdecznie zapraszamy na kolejne Śniadanie Klastra LifeScience Kraków, podczas którego spotkamy się z naszym zaprzyjaźnionym Partnerem a będzie to … MDT,  firma która od ponad 20 lat wspiera polskich okulistów w diagnostyce oraz leczeniu chorób oczu, oferując dostęp do najnowocześniejszych technologii w dziedzinie okulistyki.

MDT to producent sprzętu medycznego, którego wyróżniają innowacyjne rozwiązania techniczne, estetyka wykonania a przede wszystkim intuicyjność użytkowania. Dzięki ciągłym inwestycjom w badania oraz rozwój a także wykwalifikowanemu zespołowi pracowników firma oferuje swoim odbiorcom w Polsce sprzęt najwyższej jakości jak również eksportuje go do ponad 50 krajów na całym świecie.

Podczas czwartkowego spotkania spotkamy się z Piotrem Wołochem – Business Development Managerem, który opowie nam o celach zrównoważonego rozwoju, jakie firma postawiła przed sobą na nadchodzące lata.

Przypomnimy sobie ofertę produktów i usług, porozmawiamy o możliwościach współpracy oraz o doświadczeniach MDT w obszarze internacjonalizacji. Zachęcamy do czynnego udziału i zadawania pytań!

Zapraszamy jak zawsze z kawą i rogalikiem 😊

Tuż po Śniadaniu Klastra zapraszamy na nowy cykl spotkań poświęconych Platformie Współpracy – I-Tea Support. Tym razem z filiżanką herbaty… 🙂 Dołącz do wydarzenia poprzez Platformę Współpracy.


Temat: Cele zrównoważonego rozwoju 2030 w praktyce – działania MDT w pigułce!
Data: Czwartek, 21 września, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online

Poprzedni artykułMedApp – tworzymy przyszłość medycyny
Następny artykułJak MedApp wspiera polską służbę zdrowia?