#DUPHAT 2021 – skorzystaj z dofinansowania i pojedź na targi do Dubaju!

2386

Data wydarzenia: 05-07 kwietnia 2021, Dubaj World Trade Center

DUPHAT (Dubai International Pharmaceuticals & Technologies),  to jedne z bardziej uznanych na świecie i najważniejsze na Bliskim Wschodzie wydarzenie farmaceutyczne i technologiczne, organizowane od 1995 roku przy wsparciu rządu, przyciągające wybitnych farmaceutów z całego świata. Co roku ponad 100 największych światowych firm farmaceutycznych i regionalnych producentów prezentuje swoje najnowsze rozwiązania i usługi w tej dziedzinie.

Image result for duphat 2021

Zawód farmaceuty w krajach Bliskiego Wschodu przechodzi obecnie znaczną transformację w kierunku większej automatyzacji, robotyki, specjalizacji i, co ważne, podniesienia jakości usług. Aby farmacja w regionie mogła dotrzymać kroku reszcie świata, stawia się na podnoszenie kompetencji personelu farmaceutycznego, wprowadzanie nowych usług specjalistycznych i dążenie do rozwoju globalnej sieci współpracy.

Program DUPHAT obejmuje m.in. wystawę technologii farmaceutycznych, warsztaty farmaceutyczne, warsztaty umiejętności menedżerskich, prezentacje i sesje naukowe prelegentów z całego świata. To także edukacyjna platforma współpracy kierowana przez uznanych ekspertów z dziedziny farmacji.

Kto może wziąć udział w wydarzeniu?

Producenci i dystrybutorzy leków, witamin i suplementów, środków dezynfekujących, dermo-kosmetyków, produktów higienicznych i dietetycznych oraz inni usługodawcy. To również wydarzenie dla farmaceutów, specjalistów z branży farmaceutycznej, badaczy, naukowców, klinicystów, studentów i innych pracowników służby zdrowia.

Uczestnicząc w wydarzeniu możesz:

  • uzyskać dostęp do najszybciej rozwijającego się rynku farmaceutycznego na świecie,
  • wzmocnić swoją markę i zwiększyć jej widoczność na arenie międzynarodowej,
  • Zapoznać się z najnowszymi trendami w dziedzinie farmacji,
  • Zbudować nowe relacje biznesowe w branży.

Interesuje Cię udział w DUPHAT 2021 w Dubaju? Zgłoś się do nas po dofinansowanie!

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Informacje oraz warunki udziału znajdziesz na naszej stronie. Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły! Osoba kontaktowa: Beata Osolińska, bosolinska@lifescience.pl, tel. 512 073 207 


Poprzedni artykuł#ArabHealth 2021 w Dubaju – skorzystaj z dofinansowania!
Następny artykułPHARMFACTOR sp. z o.o. – nowym Partnerem Klastra LifeScience Kraków