#ArabHealth 2021 w Dubaju – skorzystaj z dofinansowania!

1962
Źródło: https://leaphr-lifesciences-europe.com/

Platforma online: 23 maja – 22 lipca

Stacjonarnie: 21 – 24 czerwca 2021, Dubai World Trade Centre

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 1575103594959-1024x421.png

Arab Health w Dubaju (ZEA) to jedne z najważniejszych na świecie a zarazem największe na Bliskim Wschodzie targi poświęcone produktom i usługom z branży medycznej. Impreza gromadzi tysiące wystawców z kilkudziesięciu krajów i daje możliwość prezentacji najnowszych technologii medycznych, sprzętu diagnostycznego i laboratoryjnego, rozwiązań IT dla branży zdrowotnej i wiele innych.

To także wyśmienita okazja do wypromowania swojej firmy i wprowadzenia nowych produktów i usług na rynki krajów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej (MENA) tym bardziej, iż od kilku lat sektor opieki zdrowotnej w tym regionie znajduje się w fazie znacznego wzrostu.

Tegoroczna, 46ta już edycja Arab Health, to nie tylko wydarzenia na żywo, ale również dwa miesiące dostępu do platformy internetowej, wydarzeń online, spotkań, konferencji, warsztatów i narzędzi partneringowych. To więcej czasu na prezentacje oferty swojej firmy, nawiązanie wartościowych kontaktów i znalezienie nowych partnerów biznesowych.

Interesuje Cię udział w Arab Health w Dubaju? Zgłoś się do nas po dofinansowanie!

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Informacje oraz warunki udziału znajdziesz na naszej stronie. Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły! Osoba kontaktowa: Beata Osolińska, bosolinska@lifescience.pl, tel. 512 073 207 


Poprzedni artykuł„Kraków bez barier” – weź udział w konkursie!
Następny artykuł#DUPHAT 2021 – skorzystaj z dofinansowania i pojedź na targi do Dubaju!