Nie tylko innowacje! Wsparcie finansowe dla cyfryzacji i rozwiązań ekologicznych.

330

Cyfryzacja i rozwiązania ekologiczne są ważnymi obszarami rozwoju przedsiębiorstw. Można dla nich otrzymać wsparcie finansowe w postaci dotacji udzielanych przez rząd, samorządy lokalne, instytucje finansowe i inne organizacje.

7 lutego, online, w godz. 10:00 – 11:00, odbędzie się kolejne spotkanie grupy tematycznej SIG Business & Talent Development, w ramach którego omówimy aktualne możliwości wsparcia cyfryzacji i rozwiązań ekologicznych. Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców reprezentujących zarówno MŚP jak i duże firmy. Spotkanie ma charakter informacyjno – konsultacyjny.

Agenda spotkania:

  • Kredyt Ekologiczny z BGK.
  • FEM 1.11 – cyfryzacja i automatyzacja w Małopolsce.
  • Pozostałe możliwości finansowania

Naszym Ekspertem będzie Agnieszka Sulich – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz Europeistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim W Krakowie. Od 18 lat związana z dotacjami unijnymi. W A1 Europę pełni rolę Product Managera. Współpracę z Klientami rozpoczyna od dokładnej analizy projektu. Dopasowuje najlepszą formę dofinansowania dla każdej inwestycji lub projektu B+R. Monitoruje całą ścieżkę procesu uzyskania dotacji oraz rozliczenia projektu. Posiada wieloletnie doświadczenie poparte licznymi szkoleniami m.in. certyfikat IPMA, Prince czy Prawo Zamówień Publicznych. Liczne referencje potwierdzają jej profesjonalizm, a rekomendacje od Klientów gwarantują wysoką skuteczność procesu pozyskiwania dotacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Prosimy o zapisanie się za pośrednictwem FORMULARZA. Przed spotkaniem zostanie przesłany link umożliwiający dołączenie do spotkania online.


Temat: Nie tylko innowacje! Wsparcie finansowe dla cyfryzacji i rozwiązań ekologicznych.
Data: Środa, 7 lutego 2024, godz. 10:00 – 11:00
Miejsce: Online

Poprzedni artykułEIT Food InfraBooster – program szkoleniowy dla badaczy i TTO
Następny artykułPłać podatki, nie nadpłacaj! – czyli jak zaplanować model podatkowy firmy z branży life science