Płać podatki, nie nadpłacaj! – czyli jak zaplanować model podatkowy firmy z branży life science

7209

Serdecznie zapraszamy na kolejne śniadanie Klastra. Tym razem gościć będziemy kancelarię HOSS Advisory I Tax & Incentives. Temat, który poruszymy jest bliski każdemu przedsiębiorcy. Będą to PODATKI! A dokładnie – jak je optymalizować!

Kancelaria HOSS Advisory I Tax & Incentives zrzesza doświadczonych doradców podatkowych, prawników i ekonomistów z szerokimi kompetencjami w obsłudze zarówno międzynarodowych korporacji, jak i firm MŚP czy start-upów. Prowadzi kompleksowe projekty z obszaru planowania podatkowego i doradztwa transakcyjnego, restrukturyzacji i doradztwa bieżącego, projekty prawne oraz z zakresu ulg i dotacji.

Naszym Gościem będzie Honorata Ścisłowicz – Doradca Podatkowy nr 12207, Partner Zarządzający. Od 20 lat realizuje i zarządza projektami z zakresu ulg i podatków, a kwota oszczędności wypracowanych dla współpracujących firm, przekracza już 250 mln EUR!

Podczas najbliższego spotkania, pani Honorata przybliży tematykę związaną z formą opodatkowania JDG oraz spółek, wynagrodzeń członków zarządu (ze szczególnym wyjaśnieniem jakie jest aktualne podejście organów podatkowych), oraz ulg podatkowych. Porozmawiamy o najnowszych przepisach podatkowych, dostaniemy praktyczne wskazówki, jak wdrażać je w firmie, poznamy aspekty planowania modelu podatkowego firmy z branży life science.

Jak zwykle będzie czas na sesję pytań i odpowiedzi.

Zapraszamy przed ekrany z kawą i pączkiem.

Pamiętajcie! To Tłusty Czwartek, więc pączki są dozwolone. Nawet wskazane!😊


Temat: Płać podatki, nie nadpłacaj! – czyli jak zaplanować model podatkowy firmy z branży life science
Data: Czwartek, 8 lutego 2024, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online

Poprzedni artykułNie tylko innowacje! Wsparcie finansowe dla cyfryzacji i rozwiązań ekologicznych.
Następny artykułOrtheo 3D – pionierskie rozwiązania ortopedyczne na skalę światową.