ODWOŁANE – Od Horyzontu 2020 do Horyzontu Europa – Śniadanie VIP

431

Szanowni Państwo!
Z przykrością informujemy, że najbliższe Drugie Śniadanie VIP Klastra LifeScience, pod tytułem „Od Horyzontu 2020 do Horyzontu Europa”zostało odwołane
.

Będziemy Państwa na bieżąco informować o kolejnych wydarzeniach Klastra i już dziś zapraszamy na Kolejne spotkania!

Zapraszamy Państwa na kolejne „Drugie Śniadanie VIP Klastra Life Science Kraków”! Tematem przewodnim będzie nowy projekt EU: „Horyzont Europa” (realizowany w latach 2021-2027), który jest największym w historii europejskim programem w obszarze badań naukowych i innowacji. Zastąpi on obecnie kończący się projekt „Horyzont 2020”.

W trakcie spotkania dowiedzą się Państwo więcej na temat samego projektu, możliwości uzyskania finansowania wielorakich badań oraz wprowadzenia innowacji do przedsiębiorstw.

Ważnym elementem nowego projektu są również tematy takie jak zdrowie, starzenie się społeczeństw, bezpieczeństwo, zanieczyszczenia i zmiana klimatu. Podczas wykładu poruszona zostanie też kwestia udziału w konkursie Granty na Eurogranty oraz projekcie Innovation Coach.

Naszym prelegentem i ekspertem tematu będzie pani Anna Armuła – Kierownik projektu, (Regionalny Punkt Kontaktowy ds.programów badawczych CTT Politechnika Krakowska).

Na Śniadanie (smakołyki ze szwedzkiego stołu), tradycyjnie zapraszamy do restauracji Kolanko No6 na krakowskim Kazimierzu, na godzinę 9:00!

Zgłoś swój udział poprzez formularz zgłoszeniowy:

Zapisz się

INFORMACJA!
Złoci Partnerzy drogą mailową otrzymują specjalny kod rejestracyjny uprawniający do bezpłatnego uczestnictwa.

ZASADY DRUGICH ŚNIADAŃ VIP KLASTRA LIFESCIENCE KRAKÓW:

  1. Na Śniadania VIP zapraszamy przede wszystkim Członków Klastra LifeScience Kraków – osoby reprezentujące zarząd, władze lub inne organy decyzyjne a także zaproszeni goście. Czekamy również na osoby wyrażające chęć wstąpienia w nasze szeregi.
  2. Uczestnicy płacą za siebie i swoich gości. Złoty Partner Klastra nie płaci za pierwszą osobę.
  3. Koszt śniadania wynosi 28 zł od osoby, płatne elektronicznie przy zgłoszeniu udziału (opcja polecana) lub na miejscu gotówką – dla zainteresowanych wystawimy fakturę za usługi biznesowe.
  4. Na każdym spotkaniu powiemy krótko, co ważnego dzieje się w naszym Klastrze. Zawsze pozostawimy też czas na „sprawy inne”.
  5. MASZ POMYSŁ NA TEMAT KOLEJNEGO SPOTKANIA? – Skontaktuj się z nami!

Sprawdź WYDARZENIA w branży

Zajrzyj na BLOG Klastra!