Dlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na targach Duphat i Step Dubaj

1455
Probio Małopolska

Za nami dwa kolejne wydarzenia w ramach projektu Probio Małopolskazapraszamy do krótkiej relacji.

Duphat 2022

Duphat 2022 – to jedne z bardziej uznanych na świecie i najważniejsze na Bliskim Wschodzie wydarzenie farmaceutyczne i technologiczne. Tegoroczna edycja nastawiona była na kraje i rynki bliskiego wschodu. To do tego regionu  wystawcy kierowali swoją ofertę i przedstawiali swe osiągnięcia. Firma Farmabol wróciła zadowolona i pozyskała interesujący kontakt. Trzymamy kciuki za współpracę!

Step Dubaj Conference 2022

Step Dubaj Conference 2022 –  to jedno z najważniejszych wydarzeń technologicznych na świecie. Podczas jego trwania ponad 400 startupów z całego świata miało szansę zaprezentować się przed inwestorami z różnych regionów świata. Firma Biominds Healthcare uzyskała wiele ciekawych i obiecujących kontaktów, zaczyna działać i ma nadzieję, że zaowocuje to możliwościami rozwoju firmy.


Jeśli reprezentujesz MŚP z Małopolski i chcesz wziąć udział w targach i misjach międzynarodowych – zgłoś się do nas i dowiedz się jak możemy sfinansować Twój wyjazd.

ProBio Małopolska

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułHealhcare 4.0 – dlaczego lepiej zapobiegać niż leczyć?
Następny artykułBezpłatne wsparcie dla innowacyjnych rozwiązań MedTech