Ubierz z nami świąteczną choinkę! – Przedwigilijne Spotkanie przy Śniadaniu

709

Serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym roku Spotkanie przy Śniadaniu. Będzie świątecznie! Chcemy porozmawiać o zwyczajach panujących podczas Świąt i o tym jak Wy spędzacie ten wyjątkowy czas.

Czy wiecie, że np. w Niemczech, podczas wigilii, pod talerzami można spodziewać się monet? A Hiszpanie zamiast tradycyjnym opłatkiem dzielą się chałwą uformowaną na kształt opłatka?

A jak jest u Was w domach, w miejscach pracy? Wprowadzacie jakieś specjalne zasady funkcjonowania firmy w tym czasie? Organizujecie wigilie firmowe? Macie pomysły na spędzanie czasu w nietypowy, adekwatny do pory roku sposób? Co smacznego serwujecie na wigilię?

Podzielmy się doświadczeniami, anegdotami, tradycjami bożonarodzeniowymi, które są dla nas ważne. Spędźmy ten przedwigilijny poranek razem i wspólnie poświętujmy!

Przygotowaliśmy też zielone drzewko, które chcielibyśmy wspólnie z Wami ubrać 😊 Już teraz udostępniamy Wam link do aplikacji, gdzie każdy może zawiesić bombkę (bańkę) oraz napisać parę słów świątecznych życzeń! Dokończymy jej dekorowanie w trakcie spotkania i udostępnimy ją w naszych mediach społecznościowych.

Serdecznie zapraszamy z kawą i świątecznym sernikiem  😊

Temat: Ubierz z nami świąteczną choinkę!
Data: Czwartek, 23 grudnia 2021, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online – wejście via link

Warto wziąć udział! Do zobaczenia!

Poprzedni artykułNowa dyrektywa – dowiedz się więcej o ochronie praw sygnalistów
Następny artykułZakończyliśmy drugą edycje programu Akademia LifeScience StartUp – Dziękujemy za wasz udział!