VitaFoods Asia – największe wydarzenie nutraceutyczne w regionie Azji i Pacyfiku (APAC)

1423

VITAFOODS Asia 2021 – to jedno z czołowych, międzynarodowych wydarzeń dla firm z sektora nutraceutyki. W poprzedniej edycji wzięło w nim udział ok 380 firm z ponad 78 krajów. W tym roku targi odbędą się w formie hybrydowej.

Data i miejsce wydarzenia: Online: 23-26 listopada 2021, stacjonarnie 24-25 listopada 2021, Singapur

Masz firmę z sektora MŚP z siedzibą w Małopolsce? Prowadzisz działalność innowacyjną? Skorzystaj z dofinansowania kosztów udziału w targach VitaFoods Asia! Dowiedz się więcej.

Vitafoods Asia to więcej niż wystawa; to jedyne wydarzenie w Azji w całości poświęcone nutraceutykom, suplementom diety i szeroko pojętej żywności funkcjonalnej. Można tutaj uzyskać kompleksowy wgląd w całą branżę – od badań, poprzez formułowanie i komercjalizację produktu, aż po opakowanie i budowanie tożsamości marki.

Targi umożliwiają poznanie najnowszych trendów rynkowych, rozwiązań i technik pozwalających na odpowiedź na zapotrzebowania konsumentów oraz zapewnienie przewagi konkurencyjnej dla swoich produktów.

Nowością w roku 2021 jest usługa kojarzenia peer-to-peer, pozwalająca na indywidualne połączenie się ze wstępnie zakwalifikowanymi kupującymi i dystrybutorami w celu zapewnienia bezpiecznych rozmów indywidualnych.

Zarówno wystawcy, jak i odwiedzający, będą mogli zbadać określone rynki w rejonie Azji i Pacyfiku (APAC), odkryć najnowsze rozwiązania w zakresie rozwoju produktów, znaleźć źródła dostawców i dystrybutorów, zapoznać się z istotnymi zagadnieniami branżowymi oraz połączyć siły ze specjalistami ds. nutraceutyki z regionu APAC.

Co roku targi przyciągają ponad 7000 ekspertów z całego świata, dla których organizowane są 4 powierzchnie wystawiennicze reprezentujące kluczowe sektory branży nutraceutycznej: składniki i surowce, usługi, sprzęt oraz produkty gotowe.

Możesz być w Singapurze nie wyjeżdżając z Polski!

VitaFoods Asia, wydarzenie odbywające się zwykle w Singapurze, w roku 2021 zaplanowane jest w wersji hybrydowej – równolegle z wydarzeniem stacjonarnym możliwe jest uczestnictwo wirtualne za pomocą intuicyjnej platformy cyfrowej.

Pozytywne opinie gości i wystawców potwierdzają, że Vitafoods Asia jest nieocenionym wydarzeniem wspomagającym firmy w realizacji ich celów biznesowych.

Chcesz wziąć udział w Vitafoods Asia? Mamy dla Ciebie dofinansowanie!

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.


Informacje oraz warunki udziału znajdziesz na naszej stronie.
Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!
Osoba kontaktowa: Beata Osolińska, bosolinska@lifescience.pl, tel. 512 073 207 

Poprzedni artykułJakie są potrzeby, perspektywy i wyzwania medycyny obliczeniowej?
Następny artykułOd próbki po diagnozę – jak pracują laboratoria? – nie tylko w czasie pandemii