Targi B2B (Back to Business) – targi wracają do gry!

1265

W związku z dynamiczną ekspansją pandemii COVID-19 w ciągu bieżącego roku, odwołanych zostało wiele imprez masowych, w tym także istotnych dla rozwoju polskiej gospodarki targów branżowych. Zdaniem organizatorów ich wznowienie jest najlepszą drogą do przeciwdziałania kryzysowi, a tym samym skuteczną pomocą w odmrażaniu polskiego przemysłu.

Nowa rzeczywistość zmieniła podejście do biznesu na wielu płaszczyznach, tym samym angażując nas jeszcze bardziej do utrzymywania i poszukiwania solidnych i długotrwałych kontaktów biznesowych. W odpowiedzi na potrzeby innowacji i rozwoju, jakie dają targi, Polska Izba Przemysłu Targowego oraz Sztab Kryzysowy z Ministerstwem Rozwoju przygotowały publikacje, mające na celu pomoc w organizacji imprez i spotkań masowych w obszarze biznesu. Są to m.in.:

W związku z wytycznymi, PiPT podjęła decyzję, że z dniem 6 czerwca 2020 roku targi zostały oficjalnie odmrożone. Jak podkreślają organizatorzy, bezpieczeństwo wystawców, pracowników oraz uczestników targów jest najważniejsze, a troska o te wartości w dobie pandemii powinna obejmować wszystkie możliwe obszary zastosowania odpowiednich kroków jak m.in. sprzedaż biletów online, obowiązek zasłaniania ust i nosa, możliwość zakupu maseczek oraz możliwość dezynfekcji dłoni na terenie obiektów targowych czy także bezdotykowy pomiar temperatury.

Targi branżowe są nie tylko szansą powrotu na rynek dla firm, które szczególnie odczuły skutki okresu spowolnienia, ale dają też możliwość odbudowania dotychczasowych relacji, a zarazem pozyskania nowych, długofalowych klientów. Przede wszystkim są one również impulsem rozwoju i innowacji.

Zachęcamy was do licznego udziału w nadchodzących targach branżowych na terenie całej Polski z zastosowaniem wszystkich zasad mających na celu ochronę zdrowia i przeciwdziałania rozprzestrzeniającej się pandemii.


Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w liście otwartym PiPT dla wystawców i zwiedzających targi w Polsce oraz na stronie PiPT.

Poprzedni artykułKlaster LifeScience Kraków Partnerem EUROBIOTECH 2021
Następny artykułJak finansować i wdrażać teleopiekę w samorządach?