Małopolska – tu technologia staje się biznesem – podsumowanie roku 2019

967

W związku ze zbliżającym się końcem roku, przedstawiamy podsumowanie spotkań zorganizowanych przez Klaster w ramach projektu TTB, których zwieńczeniem była konferencja Life Science Open Space, która w tym roku przyciągnęła ponad 400 osób z całego świata.

Czym jest TTB?

Pełna nazwa projektu brzmi: „Małopolska – tu technologia staje się biznesem”. Celem jest organizacja wydarzeń rozwijających wiedzę oraz stwarzanie okazji pozwalających na budowanie sieci kontaktów biznesowych.

Projekt został powołany przez Województwo Małopolskie w 2013 roku z myślą o wspieraniu środowiska start-upowego. Spotkania przybierają między innymi formę warsztatów tematycznych. W ramach TTB, Klaster LifeScience Kraków z powodzeniem organizuje różnego rodzaju wydarzenia już od 2014 roku.

11 wydarzeń w roku 2019

W 2019 roku nasz Klaster zorganizował aż jedenaście spotkań w ramach w/w projektu. Przypomnijmy sobie co się już wydarzyło!

Przed nami ostatnie w tym roku, przedświąteczne spotkanie tematyczne w ramach TTB, które odbędzie się 17 grudnia w Krakowie, w restauracji Kolanko No. 6: „zero waste” w kuchni – przedświąteczne spotkanie Klastra”

Więcej informacji oraz link do zapisów we wpisie poniżej. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać zaproszenia do projektów oraz na wydarzenia organizowane w ramach działalności klastra? Dołącz do grona naszych subskrybentów! Wysyłamy newslettery zawierające tylko informacje ważne i atrakcyjne. Zapraszamy! /szczegóły w stopce strony – poniżej/Poprzedni artykułNMRK2 kinase: a new target for a metabolic therapy of heart failure – wykład JCET
Następny artykułProjekt Sano – sesja inauguracyjna