Biznes i nauka razem.

Innowacje dla zdrowia i jakości życia.

EXECMIND

ExecMind jest butikową firmą Executive Search o zasięgu międzynarodowym skupioną na budowaniu przewag konkurencyjnych naszych Klientów poprzez rekrutację i rozwój menedżerów średniego i wyższego szczebla w dwóch sektorach o innowacyjnym i jednocześnie kluczowym znaczeniu dla gospodarki: Life Science oraz nowe technologie / IT.

Dzięki naszej dogodnej lokalizacji w Europie Centralnej, Polsce, prowadzimy poszukiwania kluczowych osób dla naszych Klientów w krajach bałtyckich włączając w to Skandynawię, Zachodniej i Centralno – Wschodniej Europie oraz Europie Południowej. Również nasze projekty prowadziliśmy dotychczas w Ameryce Północnej oraz Azji.

Zdecydowaliśmy się być firmą specjalizującą się w poszczególnych segmentach rynku, po to, aby poprzez ciągle pogłębianą wiedzę sektorową, jak najlepiej przyczyniać się do rozwoju zespołów i biznesów naszych Klientów.

Branże, w których specjalizujemy się to:
Life Science: przemysł farmaceutyczny, biotechnologiczny, chemiczny, sprzęt i technologia medyczna, telemedycyna, opieka zdrowotna, badania kliniczne, produkcja żywności.
IT / Technology (hardware, software, big data, cloud computing, security, IT services, przemysł elektroniczny, optyczny, produkcja przemysłowa i automatyzacja).

Nasze usługi można podzielić na 3 segmenty:

  • Executive Search – poszukiwania kluczowych osób do budowania struktur / firm / produktów / rozwoju rynków w całej Europie;
  • Executive Coaching – rozwój kadry managerskiej w zakresie efektywności osobistej, osiągania celów i rozwoju biznesu;
  • Science Venture Mind – łączenie kadry naukowej / projektów naukowych z inwestorami szukającymi pomysłów biznesowych z potencjałem komercyjnym.

Adres

ExecMind

ul. Bobrzyńskiego 14,

30-348 Kraków

Kontakt

Karolina Jarosińska
Tel.: 606 226 528, 12 3402443
E-mail: karolina.jarosinska@execmind.com
office@execmind.com

Strona www