Digital Health

1625

Tematem śniadania w najbliższy czwartek będzie Medycyna Obliczeniowa (Digital Health). Jest to najbardziej multidyscyplinarna dziedzina, z jaką mamy do czynienia w kontekście współpracy dla zdrowia i jakości życia – znajdują się tutaj projekty związane z rozwojem technologii, procesów oraz narzędzi zbierania i przetwarzania danych w celu optymalizacji leczenia i diagnostyki, jak również związanych z pozyskiwaniem, składowaniem, przesyłaniem i przetwarzaniem danych medycznych.

Trudno wyobrazić sobie nowoczesną medycynę bez rozwiązań informatycznych, dlatego ten obszar oferuje ogromny potencjał współpracy. Na spotkaniu porozmawiamy o opcjach, jakie oferuje lider tego tematu, Fundacja Sano. Przedstawimy założenia i cele tego przedsięwzięcia, zarówno w kontekście nawiązywania współpracy bezpośredniej, działań SIG Digital Health oraz przygotowania sesji LSOS’21. Gościem specjalnym spotkania będzie Karolina Tkaczuk, dyrektor Business Development w Sano .   

Gościć będziemy również, w ramach Miesiąca Partnera Klastra, firmę Warmie Sp. z o.o.Karola Makowskiego, który przedstawi przykłady projektów dotyczących tematu Digital Health. 

Opowiemy także o możliwościach współpracy jakie daje przystąpienie do programu ClusterXChange, realizowanego w ramach projektu CE4BIG – Cluster Excellence for Business Innovation and Growth in the Health Sector.

Serdecznie zapraszamy z kawą i rogalikiem!

Temat: Digital Health
Data: Czwartek, 22 lipca 2021, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online – wejście via link

Do zobaczenia!

Poprzedni artykułGospodarka w obiegu zamkniętym – Targi ECOMONDO w Rimini
Następny artykułDziałasz w obszarze Przemysłu 4.0 ? Zgłoś swoją firmę do konkursu Fabryka Przyszłości !