Grupa Maspex zaprasza do udziału w finale Foodhatonu Sustainable Packaging

304

Partner Klastra, Grupa Maspex, zaprasza do udziału w kolejnym etapie Foodhatonu Sustainable Packaging, a zarazem jego wielkim finale – Demo Day. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazje sprawdzić, które rozwiązanie okażą się najlepsze i co ciekawego zaoferują uczestnicy konkursu.

Zespoły walczyć będą o pakiet wyjazdowy na kolejną edycję konferencji Hello Tomorrow do Paryża oraz o wejściówki na Impact CEE w Poznaniu.

W ramach wydarzenia odbędzie się także panel dyskusyjny, w którym udział wezmą:

  • Monika Borowiecka – inwestorka i kobieta biznesu, partner zarządzająca funduszu Tangent Line Ventures, mentorka w programach InCredible Inspirations oraz FoodTech.ac
  • Artur Racicki – seryjny przedsiębiorca i inwestor, współzałożyciel m.in. startupu SEEDiA, specjalizuje się m.in. w obszarze sustainabiity i smart city
  • Piotr Romańczuk – dyrektor ds. ochrony środowiska, Maspex
  • Michał Żukowski – prawnik, inwestor, specjalista w zakresie R&D, zarządzający grupą Innteo, doradzający i zasiadający w radach nadzorczych czołowych polskich startupów.

Wydarzenie Demo Day odbędzie się 14.12.2022 w godz. 16:00 – 17:30, w formule on-line. Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z akceptacją klauzuli, która znajduje się pod adresem: https://lnkd.in/dy7BSRzx. Więcej informacja na profilu LinkedIn firmy Maspex.

Zachęcamy do udziału!

Foodhaton Sustainable Packaging organizowany jest w ramach projektu InformPack, współfinansowanym przez EIT Food.

Zdjęcie: depositephotos.com

Poprzedni artykułArabHealth 2023 w Dubaju – skorzystaj z możliwości dofinansowania!
Następny artykułProdukcja API na terenie Europy w zasięgu ręki