Oprogramowanie do zarządzania danymi medycznymi w całej strukturze szpitala

540
eQuest

Bezpieczny i intuicyjny projekt wspierający zespoły opieki zdrowotnej

nCare to podłączony rejestrator medyczny, który rejestruje obrazy w jakości Full HD i filmy wideo z maksymalnie dwóch urządzeń chirurgicznych jednocześnie. nCare łatwo, niezawodnie i bezpiecznie łączy lekarzy z krytycznymi informacjami wizualnymi, których potrzebują w dowolnym momencie. Przyjazne dla użytkownika rozwiązanie może zmieścić się niemal wszędzie, od wózka endoskopowego po wysięgnik. Elastyczny rejestrator nCare może być wdrożony jako samodzielne urządzenie lub podłączony do sieci szpitalnych i systemów informatycznych dla całego szpitala. Nagrane dane wizualne można przechowywać lokalnie w rejestratorze nCare, zapisywać zewnętrznie na dysku USB lub bezpiecznie i automatycznie zarządzać w VaultStream, scentralizowanym systemie zarządzania treściami medycznymi.

Przechwytywanie, nagrywanie, przeglądanie, etykietowanie, drukowanie i eksportowanie informacji proceduralnych za pomocą przyjaznego dla użytkownika interfejsu panelu dotykowego.
Zoptymalizowany i kompatybilny z praktycznie każdym źródłem wideo.
Bezpieczne opcje przechowywania i dostępu.
Zintegrowane źródło zasilania chroni media w przypadku nieoczekiwanej utraty zasilania (StreamGuard).
Biblioteka kliniczna ze zdjęciami i filmami powiązanymi z informacjami o pacjencie.

Rejestrator medyczny nCare oraz oprogramowanie do zarządzania danymi medycznymi VaultStream zwiększają efektywność klinicznych procesów przepływu informacji i bezpieczeństwo zarejestrowanych obrazów i filmów,
Zarejestrowane materiały są przechowywane i zarządzane w oprogramowaniu VaultStream – centralnym, inteligentnym i bezpiecznym systemie do zarządzania danymi medycznymi. VaultStream zapewnia użytkownikom dostęp do rejestrów pacjentów za pośrednictwem urządzeń mobilnych lub zdalnych komputerów w bezpieczny i w pełni elastyczny sposób. System umożliwia lekarzom i pielęgniarkom łatwe udostępnianie obrazów i filmów w obrębie danego szpitala lub w sieciach łączących poszczególne szpitale. Materiał wideo można poddać obróbce przed przesłaniem do systemu archiwizacji i transmisji obrazów (PACS).

Prezenter:
Grzegorz Kozak
Olympus Polsa Sp. z o.o.

Stanowisko: manager ds. inwestycji medycznych, odpowiedzialny w firmie Olympus za prowadzenie medycznych projektów inwestycyjnych łączących wszystkie linie biznesowe firmy (endoskpia, chirurgia, ginekologia, urologia, laryngologia, elektrochirurgia). Przedstawianie nowych standardów pracy na sali operacyjnej poprzez zastosowanie funkcjonalności systemu integracji sali operacyjnej.

Poprzedni artykułBadania kliniczne: Rekrutacja pacjentów
Następny artykułModelowy schemat opisu projektów demonstracyjnych