Bio International Convention 2023 – prestiżowe targi biotechnologiczne na świecie!

3674

Data i miejsce wydarzenia: 05-08 czerwca 2023, Boston

BIO International Convention to jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów na świecie skierowanych do profesjonalistów z branży biotechnologicznej. Wydarzenie to, jest również jedynym w swoim rodzaju forum wymiany wiedzy między rozwijającymi się firmami z branży a światem biznesu oraz przemysłu.

Skupia firmy związane z wdrażaniem rozwiązań biotechnologicznych z całego świata świadczące usługi oparte na analizach biomedycznych, zajmujące się funduszami inwestycyjnymi, klastry firm biotechnologicznych oraz  przedsiębiorstwa z dziedziny business development.

W roku 2022 konferencja zgromadziła 12000 uczestników, przy czym z 8000 można było się umówić na spotkania bezpośrednie w celu odbycia spotkań o sprecyzowanej tematyce.

Chcesz wziąć udział wydarzeniu? Mamy dla Ciebie dofinansowanie!
Zaprezentuj swoją markę, zwiększ swoją  widoczność na arenie międzynarodowej!  Skorzystaj z dedykowanego partneringu i nawiąż kluczowe kontakty biznesowe.

Podczas tegorocznej edycji BIO International Convention PAIH organizuje stoisko promocyjne o powierzchni 70 m2 dla przedstawicieli polskiej branży biotechnologicznej. Zgłoszenia do współtworzenia stoiska przyjmowane są  za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 28 lutego 2023 roku. Więcej na stronie www.paih.gov.pl

ProBio Małopolska

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułNowi Partnerzy Klastra – Nowe możliwości współpracy
Następny artykułWyzwania związane z prowadzeniem panelu online oraz jak GRADEpro – Panel Voice może ułatwić ten proces