EIT Health RIS Academy – programy szkoleniowe, które warto rozważyć!

205

RIS Academy to jedna z inicjatyw EIT Health, która zmienia oblicze opieki zdrowotnej w Europie. Jej misją jest dostarczanie niezbędnych umiejętności przedsiębiorcom, innowatorom i pracownikom służby zdrowia, aby mogli skutecznie poruszać się w ekosystemie innowacji w sektorze opieki zdrowotnej.

RIS Academy daje możliwość wyboru spośród trzech różnych kursów, dzięki czemu każdy może znaleźć odpowiednią ścieżkę dostosowaną do swoich potrzeb i celów.

  • EIT Health RIS Academy – Basics of Digital Health
    Program Basics of Digital Health umożliwia pracownikom służby zdrowia rozwijanie transformacji cyfrowej w swoich instytucjach poprzez zdobywanie podstawowych umiejętności w zakresie rozwoju innowacji i odkrywanie nowych możliwości w zakresie cyfrowej opieki zdrowotnej w zakresie nowych sposobów pracy.
  • EIT Health RIS Academy – eHTA Level A+B
    Program eHTA A+B pomaga twórcom technologii, właścicielom i inwestorom w podejmowaniu opartych na dowodach decyzji dotyczących dalszych inwestycji w rozwój wyrobów medycznych i cyfrowych technologii zdrowotnych. Szkolenie ma na celu zapewnienie przedsiębiorcom, innowatorom, i pracowników służby zdrowia umiejętności niezbędne do poruszania się w ekosystemie innowacji w opiece zdrowotnej.
  • EIT Health RIS Academy – Hello AI
    HelloAI to 10 tygodniowy, kompleksowy kurs online, którego tematyka skupiona jest wokoł najistotniejszych kwestii związanych z zastosowaniem sztucznej inteligencji w sektorze opieki zdrowotnej. Szkolenie obejmuje dwa poziomy zaawansowania skierowane do: pracowników służby zdrowia, menedżerów IT oraz studentów i osób rozpoczynających karierę zawodową w sektorze opieki zdrowotnej.

Szczegółowe informacje na temat EIT Health RIS Academy dostępne są na stronie www.eithealth.eu/programmes/ris-academy/ oraz na Platformie Współpracy LSOS w zakładce Programs.

Zdjęcie: depositephotos.com

Poprzedni artykułMedical Inventi nagrodzona w konkursie Lider Innowacji
Następny artykułPoznaj wartość i przyszłość innowacji społecznych