Dlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na konferencji Slush 2022

577

Slush to międzynarodowa konferencja inspirowana i wspierana przez założycieli startupów z całego świata, a jednocześnie kolejne wydarzenie, w którym udział wzięli uczestnicy projektu ProBio Małopolska. Konferencja współtworzona jest przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców szukających inwestorów, klientów czy mentoringu. Jej misją jest przede wszystkim pomoc w rozwinięciu i prowadzeniu innowacyjnej działalności w szczególności dla młodych przedsiębiorców. Zapraszamy do krótkiej relacji firmy 1 Way Łukasz Woźniak.

Uczestniczyliśmy w 2 dniu eventu Slush 2022 w Helsinkach. Pogoda na miejscu dość mroźna jednakże samo miejsce gdzie odbył się Slush bardzo gorące i serdeczne. Bardzo dobra organizacja ponieważ już na lotnisku mogliśmy odebrać nasze badge do wydarzenia! Spotkaliśmy tam firmy nie tylko z Europy ale i Azji. Bawiliśmy się rozmową mówiąc o sobie i słuchając bacznie co firmy mają nam do zaoferowania a poza rozmową serwowali kawę, wodę, słodycze oraz inne miejsca rozrywki. Urzekły nas miejsca gdzie odbywały się publiczne prezentacje firm, miejsca gdzie można było na osobności porozmawiać. A już bardzo wielkim zaskoczeniem była prezentacja firmy, która uczestniczyła w programach kosmicznych. Niespodzianką dla nas było nawiązanie w Helsinkach relacji biznesowych z firmami z Polski. Liczymy na uczestnictwo w kolejnych projektach realizowanych przez Klaster, organizacja ze strony Klastra oraz opieka Pani Beaty Osolińskiej  do samego końca pobytu profesjonalna, dziękujemy serdecznie!!


Jeśli reprezentujesz MŚP z Małopolski i chcesz wziąć udział w targach i misjach międzynarodowych – zgłoś się do nas i dowiedz się jak możemy sfinansować Twój wyjazd.

ProBio Małopolska

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułDlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na targach Medica
Następny artykułBadania konopi – wyzwanie, a zarazem szansa dla wielu chorych