Dlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na targach Medica

728

MEDICA to największe na świecie wydarzenie dla sektora medycznego. Od ponad 40 lat jest ono mocno osadzone w kalendarzu każdego, kto związany jest z tematem produkcji i dystrybucji sprzętu medycznego. Zapraszamy do krótkiej relacji trzech firm, które w ramach ProBio Małopolska miały okazję wybrać się do Niemiec na te czterodniowe targi.

Medical Simulation Technologies

Udział w największych na świecie targach medycznych Medica w Dusseldorfie pozwolił na nawiązanie licznych kontaktów. Głównym celem MST było poszukiwanie nowych dystrybutorów. Potencjalne kontakty mogą pozwolić na wzrost wyników sprzedaży przede wszystkim w Japonii, Kanadzie, Indiach, Korei Południowej, Pakistanie, Gruzji, Bahrajnie, Jordanii, na Tajwanie, Filipinach oraz w Indonezji.

Warmie

Udział w targach MEDICA 2022 dał możliwość nawiązania wielu cennych kontaktów, które mogą przełożyć się na przyszłą współpracę. Wyjątkowo dużym zainteresowaniem naszymi usługami wykazały się firmy z Pakistanu i Chin, z którymi już utrzymuję kontakt i umawiam spotkania. Ilość firm i sprzętu jaki jest prezentowany na targach MEDICA robi wrażenie i daje poczucie, że są to jedne z ważniejszych i największych tego typu wydarzeń w naszej branży. Bazując na tegorocznych doświadczeniach, już dzisiaj planujemy wyjazd na targi MEDICA w 2023 roku, z większym zespołem i organizacją własnego stoiska WARMIE oraz Medigent LAB.

Farmabol 

Na targi MEDICA w Niemczech jeżdżę od 2012 roku jako przedstawiciel firmy Farmabol. Porównując te targi do innych na których uczestniczyłem te są najbardziej kompletne jeśli chodzi o wystawców z branży wyrobów medycznych. Od kilku lat spotykam na nich większość naszych obecnych i przyszłych partnerów biznesowych. Po poprzedniej edycji nawiązaliśmy owocną współpracę z firmą austriacką, po tej edycji spodziewam się podpisania przynajmniej kilku umów – dwie dyskutowaliśmy „twarzą w twarz” podczas targów, gdzie można porozmawiać z partnerami biznesowymi z całego świata nie musząc ich odwiedzać w ich siedzibach zagranicą.


Jeśli reprezentujesz MŚP z Małopolski i chcesz wziąć udział w targach i misjach międzynarodowych – zgłoś się do nas i dowiedz się jak możemy sfinansować Twój wyjazd.

ProBio Małopolska

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułWeź udział w BIC Matchmaking event i poznaj nowych Partnerów za granicą
Następny artykułDlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na konferencji Slush 2022