Dlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na targach Beauty Istanbul Exhibition

612

Dobiegło końca wydarzenie Beauty Istanbul Exhibition – jedna z największych imprez w branży beauty z ponad 680 wystawcami z 59 krajów, a także ekspertami ze 157 krajów! To spotkanie skierowane do specjalistów z świata kosmetyków oraz szeroko pojętego sektora Beauty&Lifestyle. Zapraszamy do krótkiej relacji firmy Mydło Stacja, która wyjechała na targi w ramach projektu ProBio Małopolska.

Jeśli chodzi o sam wyjazd był on bardzo udany. Turcja to już nieco orientalny zakątek świata, a więc dużą wartością dodaną była możliwość spojrzenia na inną kulturę. Nie chodzi jedynie o aspekt turystyczny, ale dla nas producentów, zakupowy ponieważ targi BEAUTY ISTAMBUL 2022 zrzeszały 2/3 firm tureckich. Powierzchnia targów- przeogromna. 3 podzielone tematycznie hale, przestrzeń do rozmów i odpoczynku. Przywieźliśmy wiele kontaktów i mamy nadzieję na wykorzystanie ich w niedalekiej przyszłości. Dziękujemy serdecznie!


Jeśli reprezentujesz MŚP z Małopolski i chcesz wziąć udział w targach i misjach międzynarodowych – zgłoś się do nas i dowiedz się jak możemy sfinansować Twój wyjazd.

ProBio Małopolska

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułProdukcja API na terenie Europy w zasięgu ręki
Następny artykułDlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na konferencji Vision Expo West 2022