Dlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na targach Euro PCR

422

Tegoroczne targi EuroPCR odbyły się w Paryżu w dniach 17-20 maja z udziałem ponad 10 000 profesjonalistów z dziedziny medycyny sercowo-naczyniowej. Ich gościem, w ramach projektu ProBio 2.0, była firma KCRI.

Podczas spotkania zrealizowano ponad 120 sesji edukacyjnych dotyczących innowacyjności w opiece nad pacjentem. Niemal 1 000 abstraktów badawczych zawierających najnowsze odkrycia w tej dziedzinie zostało zaprezentowanych publiczności, wzbogacając i pogłębiając rozmowę na temat układu sercowo-naczyniowego.

Firma KCRI od wielu lat wspiera wytwórców wyrobów medycznych we wprowadzaniu na rynek innowacyjnych rozwiązań uczestnicząc w ich programach badawczo-rozwojowych. Oto co powiedzieli na temat swojego udziału:

Wyjazd na EuroPCR 2022 był bardzo skutecznym i pożytecznym. Udało się odświeżyć kilka starych kontaktów oraz zdobyć nowe znajomości, które będziemy z pewnością rozwijać i nawiązywać głębszą współpracę. Jest to wydarzenie z branży kardiologicznej, można było spotkać dużo wybitnych naukowców, jak również przedstawicieli firm farmaceutycznych i produkujących sprzęt kardiologiczny z całego świata.


Jeśli reprezentujesz MŚP z Małopolski i chcesz wziąć udział w targach i misjach międzynarodowych – zgłoś się do nas i dowiedz się jak możemy sfinansować Twój wyjazd.

ProBio Małopolska

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułJakie wyzwania stoją przed sektorem zdrowia publicznego?
Następny artykułDlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na 8th International Conference on Silicon in Agriculture