Carbon Footprint Summit 2021 w formie hybrydowej

83

Fundacja Carbon Footprint rozpoczęła już przygotowania do kolejnej edycji wydarzenia Carbon Footprint Summit 2021 – konferencja będzie miała charakter hybrydowy.

Carbon Footprint to założona na początku 2019 roku fundacja, będąca odpowiedzią na wyzwania ekologiczne i klimatyczne, przed którymi stoi świat. Jej działanie skupia się głównie na budowaniu świadomości społecznej poprzez liczne projekty edukacyjne z zakresu ochrony ekologicznej.

Carbon Footprint Summit 2021 to już druga edycja wydarzenia (Carbon Footpring Summit 2020), którego celem jest promocja szeroko rozumianego ekobiznesu poprzez liczne prelekcje, prezentacje oraz przestrzeń partnerską. Tego roku wydarzenie skupi się na trzech głównych obszarach:

  • IDEA – aktywizm klimatyczny
  • TECH – zrównoważony biznes i innowacyjne technologie
  • FACTS – nauka

Wydarzenie planowane jest w dniach 8-9 Października 2021 w Krakowie oraz na platformie online. Konferencja będzie w języku angielskim, natomiast część biznesowa w języku polskim.

Fundacja Klaster Life Science Kraków oficjalnie objęła wydarzenie Carbon Footprint Summit 2021 patronatem merytorycznym.

Więcej informacji na temat wydarzenia już wkrótce, tymczasem zapraszamy was do śledzenia Carbon Footprint w mediach społecznościowych.