Małopolski Festiwal Innowacji – DziałaMY

682

Już w najbliższy poniedziałek zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu jakim jest Małopolski Festiwal Innowacji. Tegoroczne spotkanie pod hasłem „BądźMY górą” potrwa okrągły tydzień od 19 – 25 Października i w przeważającej większości będzie miało charakter online.

Dziesiątą edycję spotkania rozpocznie inauguracyjna konferencja zatytułowana „Mnożenie przez współdzielenie – sharing economy, dlaczego warto!?” skupiająca się wokół idei dzielenia i jej znaczenia w procesie digitalizacji. Podczas festiwalu odbędzie się około 30 inspirujących wydarzeń takich jak: wystawa wynalazków online, zdalne warsztaty, szkolenia, konsultacje, a także różnorodne wydarzenia stacjonarne.

Małopolski Festiwal innowacji to wyjątkowe wydarzenie poświęcone nowoczesnym technologiom oraz innowacyjności. Podczas tygodniowego święta uczestnicy będą mieli wiele okazji do dyskusji na tematy innowacji, przedsiębiorczości, współpracy między nauką a biznesem, ludzi i wynalazków czy skomercjonalizowania swoich własnych pomysłów.
Dodatkowym punktem festiwalu są tzw. warsztaty z serii „Przy kawie o innowacjach„, które w tym roku odbędą się w całości w formie online.

Organizatorzy zaznaczają, że program nadchodzącego wydarzenia jest na bieżąco aktualizowany co jest związane z dołączaniem kolejnych partnerów festiwalu.

Zapraszamy na wydarzenie pełne innowacyjnych doświadczeń!


Poprzedni artykułPlatforma ClusterXchange startuje wirtualnie: poznaj nowe narzędzie IT
Następny artykułInnowacja, produkt i oferta, czyli jak pomysł zamienić na rynkowy produkt