Poradnik dla StartUpów – “Kraków Miastem Startupów. Twój pierwszy krok w biznes”

187

Już 16 grudnia swoją premierę będzie mieć wyjątkowy poradnik, stworzony przez Fundację Kraków Miastem Startupów, kierowany do wszystkich tych, którzy myślą o stworzeniu lub rozwinięciu własnego biznesu.

Kraków Miastem Startupów. Twój pierwszy krok w biznes” to przewodnik stanowiący inspirację oraz niezbędne wskazówki, mające na celu pomóc w wejściu do świata innowacji i przedsiębiorczości. Jest to zbiór cennych informacji i porad, w którym coś dla siebie znajdą zarówno młodzi jak i doświadczeni przedsiębiorcy. Na przestrzeni ponad 100 stron przewodnika znajdują się treści, których autorami są animatorzy krakowskiej społeczności startupowej, inwestorzy, mentorzy, doświadczeni przedsiębiorcy, a nawet urzędnicy oraz przedstawiciele krakowskich uczelni i wszelkich instytucji wspierających przedsiębiorczość.

Z przewodnika dowiesz się m.in:
  • Czym jest startup?
  • Skąd wziąć pomysł na biznes?
  • Gdzie szukać wiedzy i porady?
  • Jak wygląda finansowanie startupu?
  • Jak budować i utrzymywać relacje?

Premiera poradnika odbędzie się w formie online 16 grudnia o godzinie 18:00 wraz z podsumowaniem dotychczasowych osiągnięć społeczności startupowej jak i przyszłości oraz kondycji krakowskiego ekosystemu. Wydarzenie będzie transmitowane na facebookowym fanpage’u Kraków Miastem Startupów.

Dla pierwszych 50 zarejestrowanych uczestników, organizatorzy przygotowali upominek w formie darmowych, drukowanych egzemplarzy poradnika. Pozostali uczestnicy otrzymają przewodnik w formie e-booka w dniu wydarzenia.
Rejestracja dostępna jest pod tym adresem.

Zapraszamy do wzięcia udziału jak i zapoznania się z poradnikiem.