Pitch Deck – czyli jak sformułować i przedstawić pomysł na biznes

2619

Masz pomysł na biznes ale nie wiesz jak go zrealizować? Marzy Ci się otworzenie swojej firmy ale nie wiesz jak ją sformułować? Sprawdź nasz nowy projekt Akademia LifeScience Startup i zyskaj wiedzę i doświadczenie, które pomogą Ci uruchomić Twój pierwszy biznes.

Najbliższe warsztaty: Pitch Deck – czyli jak sformułować i przedstawić pomysł na biznes

Wtorek, 17 listopada 2020, online, od 16:00 do 18:00. Wydarzenie bezpłatne. Obowiązuje rejestracja. Zarejestruj się

W trakcie warsztatu dowiesz się m.in:

  • Jak zaprezentować swój pomysł na biznes
  • Jak stworzyć przyciągającą uwagę prezentację bizesplanu
  • Jak zaintrygować inwestorów i wyróżnić się wśród innych
  • Jaki hasła i słowa kluczowe wykorzystać w prezentacji
  • Czego unikać i na co uwazać prezentując swój pomysł

Szkolenie jest dla Ciebie jeśli:

  • Masz pomysł na biznes ale nie wiesz co z nim zrobić
  • Chcesz przekonać do siebie inwestorów i partnerów
  • Chcesz nauczyc się prawidłowego podejścia do zagadnienia
  • Chcesz przedstawić logiczny i zrozumiały plan
  • Chcesz mieć świadomosć najcześciej popełnianych błędów i wiedzę jak ich unikać

Zobacz filmik promujący warsztaty.

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszego Eksperta, wykorzystaj możliwość bezpośredniego zadawania pytań!

Ekspertem tematu jest Bogdan Sosnowski – Praktyk z zapleczem dydaktycznym, doradca, mówca inspiracyjny, trener. Specjalizuje się w zakresie przywództwa, budowania zespołów, strategii i wdrażania zmian, komunikacji i personal brandingu.
Coach ICC, master NLP, odpowiedzialny za powstanie, budowę i rozwój kanału franchyzowego Doradców Biznesowych PLAY ( 750 osób). Przez 11 lat realizował cele spółki oraz osiągał wszystkie wyznaczone dla tego kanału cele ilościowe, wartościowe, OPEX’owe oraz jakościowe.
Magister Europeistyki, Absolwent IESE Business School University of Navarra, uczestnik programu Challenger – Imapct, uczestnik programu Coachning Cleaning – Corporate Coach U.
Publikuje w World Business Class Magazine wspólnie z takimi autorami jak: Brian Tracy, Kevin Hogan, Jacek Walkiewicz, Jakub B. Bączek czy Rahim Blak.
Występuje również na scenach Brian Tracy International, Sales Angels, tworzy programy szkoleniowe dla firm, analizuje działające już zespoły sprzedaży oraz doradza w zakresie strategii spółek, strategii sprzedażowych, rekrutacji oraz budowania procesów i zwiększania efektywności sprzedaży.
Jego mottem zawodowym jest: Rozwój managerów na wielu płaszczyznach – co oznacza podnoszenie ich kwalifikacji i efektywności.
Zaprojektował i przeprowadził autorskie warsztaty rozwoju managerów – program KPP (Koordynatorów Partnerów Play) oraz warsztaty rozwoju liderów (Leader Program Play). Zrealizował szkolenia Personal Branding w procesie sprzedaży nieruchomości szkoląc agentów największych biur nieruchomości w południowej Polsce.

Warsztaty „Pitch Deck – czyli jak sformułować i przedstawić pomysł na biznesodbędą się 17 listopada w godzinach od 16:00 do 18:00. Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną, Akademia LifeScience StartUp prowadzona jest w całości w wersji online, za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Zapraszamy do rejestracji.

Na wszystkie wydarzenia dostępny jest ten sam formularz rejestracyjny. wystarczy zarejestrować się raz. Zainteresowani uczestnicy otrzymają certyfikaty będące potwierdzeniem nabytej wiedzy.

Wszystkie wydarzenia znajdziecie na stronie głównej www.lifescience.pl

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Zapisz się

Akademia LifeScience StartUp organizowana jest przy finansowym wsparciu Województwa Małopolskiego.

Poprzedni artykułNOWA RZECZYWISTOŚĆ – NOWE WYZWANIA, czyli Life Science Open Space Online Week 2020
Następny artykułCzy biopolimery mogą być bardziej zielone?