Dzień Otwarty Klastra LifeScience Kraków – spotkajmy się!

1221

Dzień Otwarty to nasze doroczne spotkanie Partnerów i Sympatyków Klastra LifeScience Kraków, którego celem jest podsumowanie działań, przedstawienie i omówienie aktualnej strategii oraz celów wspólnego przedsięwzięcia. To również okazja do poznania środowiska life science w Krakowie i Małopolsce.

Takie wydarzenie to dobra okazja do zaprezentowania swojej firmy, ludzi, działań i oferty w obszarze innowacji – w szczególności w odniesieniu do strategicznych kierunków inteligentnej specjalizacji Regionu. To również czas na zapoznanie się ze strategią Klastra oraz z ofertą korzyści jakie daje nasza wspólna inicjatywa.

Dlatego, jak co roku, ważnym jest aby przedstawić i pokazać się! Drogi Partnerze –

– zgłoś swoją prezentację!

Zgłoszenia przyjmują nasze Koordynatorki: Joanna Jurecka (jjurecka@lifescience.pl, tel. 512 098 746) i Beata Osolińska (bosolinska@lifescience.pl, tel. 512 073 207). Odpowiedzą na wszystkie pytania! Zapraszamy do kontaktu.

Osobny blok spotkania poświęcony będzie podsumowaniu projektu p.n. „Proces Przedsiębiorczego Odkrywania (PPO) w ramach wybranej Inteligentnej Specjalizacji Województwa Małopolskiego„, realizowanego wraz z Grupą BST na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego.  Przedstawimy pomysły oraz możliwości wspólnych projektów, jakie zostały wypracowane podczas trwania warsztatów w dwóch grupach tematycznych – Zdrowa Żywność oraz Biogospodarka. Udowodnimy jak wielki potencjał ma województwo Małopolskie. A co najważniejsze zaprezentujemy Regionalną Bazę Wiedzy mającą zrzeszać największych interesariuszy związanych z branżą life science.

Agenda spotkania:

Dzień Otwarty Klastra

 • 8:30 – 9:00 – powitalna kawa z rogalikiem
 • 9:00 – 10:30 – Strategia Klastra LifeScience Kraków – Kazimierz Murzyn, Dyrektor Zarządzający
 • 10:30 – 11:00 – CE4BIG – ClusterXChange Program – możliwosci współpracy w ramach europejskiego partnerstwa z klastrami BioMBioWinAtlanpole
 • 11:00 – 11:15 – przerwa kawowa
 • 11:15 – 13:15 – Prezentacje Partnerów
 • 13:15 – 13:30 – wyniki konkursu „Logo Klastra Na Wakacjach” i wręczenie nagród
 • 13:30 – 14:00 – przerwa lunchowa

Podsumowanie Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania

 • 14:00 – 14:30 – Przedstawienie głównych założeń projektu PPO
 • 14:30 – 15:30 – Prezentacje interesariuszy Zdrowej Żywności i Biogospodarki
 • 15:30 – 15:45 – przerwa kawowa
 • 15:45 – 16:45 – Panel dyskusyjny
 • 16:45 – 18:00 – podsumowanie spotkania i networking

Adresatami spotkania są Partnerzy Klastra, jak i inne podmioty sektora nauki, biznesu i medycyny głównie z Małopolski, zainteresowane innowacjami dla „Zdrowia i Jakości Życia”. Spotkanie odbędzie się 12 października 2021 roku. Szczegóły dotyczące miejsca i formy naszego spotkania podamy wkrótce.

Zapraszamy, bo innowacje powstają dzięki współpracy!

Organizatorem spotkania są Klaster LifeScience Kraków oraz Grupa BST Sp. z o.o. Spotkanie organizowane w ramach projektu pilotażowego „Organizacja struktury zarządczej i animacja Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania w ramach wybranej inteligentnej specjalizacji Województwa Małopolskiego”.

Poprzedni artykułDobry materiał na life science
Następny artykułModele biznesowe w dynamicznym otoczeniu – czy je rozumiesz i potrafisz wykorzystywać?