Jak skutecznie nawiązywać relacje na spotkaniach PARTNERINGOWYCH

1297
Skorzystaj ze wsparcia finansowego

Data: 19 listopada
Miejsce: Kraków, Józefa 17, Kolanko No 6
Godzina: 16:00 – 18:00

Partnering, według definicji encyklopedycznej, ma na celu budowanie długoterminowych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i równym podziale ryzyka i korzyści. Na konferencjach technologicznych, „partnering” to również przyjęta formuła spotkań, która w efektywny sposób pozwala na przeprowadzenie szybkich, zorientowanych na konkretnym celu rozmów z potencjalnymi partnerami.

W sektorze bio-med-tech partnering jest najbardziej rozpowszechnioną formą interakcji, wspieranej poprzez internetową aplikację, która pozwala uczestnikom konferencji kontaktować się z innymi uczestnikami i planować spotkania z nimi.

W tegorocznej edycji #LSOS19 po raz pierwszy udostępniamy takie rozwiązanie i dlatego listopadowe spotkanie Klastra LifeScience Kraków chcemy poświęcić na lepsze przygotowanie uczestników, aby w pełni wykorzystali dostępne opcje i możliwości.

Firmy, które dzisiaj są liderami rynku – włączając nasze nasze lokalne przedsięwzięcia – od lat biorą udział w międzynarodowych konferencjach. Ich dzisiejsze sukcesy były budowane (i nadal są) na dziesiątkach spotkań partneringowych, przygotowanych i realizowanych w sposób profesjonalny, zgodny ze standardami wypracowanymi przez branżę przez wiele lat. Ale rzadko od pierwszego spotkania odnosi się sukcesy. Trzeba wiele wiedzy i doświadczenia, aby zamienić 30 min. spotkania na konkretne, korzystne rezultaty.

Zapraszamy na spotkanie, którego celem jest przedstawienie idei PARTNERINGU w oparciu o konkretny przykład systemu, jaki będzie do dyspozycji uczestników #LSOS19. Naszym partnerem biznesowym i dostawcą rozwiązania jest firma Venture Valuations, która prowadzi branżowy portal BioTechGate.

Na spotkaniu pokażemy w praktyczny sposób:

  • jak w pełni wykorzystać system HelloPartnering,
  • w tym jak przygotować swój profil,
  • jak wyszukać innych partnerów, i jak proponować lub odpowiadać na zaproszenia.

Praktyczne przykłady będą przydatne również na każdej innej imprezie partneringowej.

Zapisz się

Zapraszamy przede wszystkim wszystkich uczestników #LSOS19, w tym w szczególności prezenterów i wystawców.

Dla uczestników spotkania, którzy nie zarejestrowali się jeszcze na #LSOS19 proponujemy kod rabatowy pozwalający oszczędzić nawet 80% kosztów.

Zajrzyj na BLOG Klastra!

Dołącz do #LSOS19

Poprzedni artykułGiełda wymaga, by mówić prosto o projektach lifescience
Następny artykułCollaboration through innovative science: AstraZeneca Open Innovation Platform and Experience and Expertise Exchange mentoring program