Co możemy wspólnie zrobić dla branży lifescience? Czyli o łączeniu potencjałów z Klastrem Obróbki Metali oraz ich Partnerami

3335

Już w najbliższy czwartek zapraszamy na Śniadanie trochę inne niż zwykle… W ramach poszerzania sieci kontaktów i szukania nowych możliwości rozwoju współpracy, zaprosiliśmy na śniadanie Klaster Obróbki Metali oraz firmy z Klastrem współpracujące.

Klaster Obróbki Metali jest największym klastrem branży metalowej i maszynowej w Polsce. Skupia ponad 110 firm działających w obszarze usług, produkcji i handlu, a także 20 partnerów strategicznych takich jak uczelnie, szkoły branżowe, instytucje otoczenia biznesu oraz władze samorządowe. Klastrowicze w KOM mogą liczyć na pomoc w skutecznym pozyskaniu funduszy pomocowych na rozwój firm, wsparcie w obszarach marketingowych i HR-owych oraz brać udział w wydarzeniach organizowanych przez biuro klastra.

O działaniach Klastra opowie nam Sebastian Rynkiewicz – Prezes Klastra Obróbki Metali, Natalia Trocka – Konsultant ds. Promocji i Marketingu oraz  Marcin Szczytko- Konsultant ds. Kooperacji Technologicznej

Poznamy także bliżej działalność trzech firm:

  • D-TECH – od ponad 10 lat D-TECH tworzy rozwiązania dla firm produkcyjnych. Posiada wiedzę i doświadczenie w obszarze infrastruktury IT, wsparcia użytkowników, programowania, informatyki przemysłowej, analizy danych. Celem przedsiębiorstwa jest cyfryzacja procesów produkcyjnych i dostarczanie wyników, których wymaga firma klienta. D-TECH wspiera firmy z różnych branż. Obecnie pracuje nad dostosowaniem rozwiązań dla firm produkcyjnych w modelu Przemysł 4.0. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i kompetencjom technicznym proponuje swoim Klientom najlepsze rozwiązania wspierające procesy produkcji. 
    Prelegent: Agata Kateszczenko – Specjalista ds. Wdrożeń
  • Technology Applied – odpowiada na potrzeby odbiorców dostarczając między innymi funkcjonalne części do maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych, jak również modele prototypowe oraz małe i średnie serie produkcyjne. Doświadczenie w branży oraz dostępność zaawansowanych, przemysłowych urządzeń drukujących pozwala nam na oferowanie wydruków cechujących się bardzo wysoką dokładnością, powtarzalnością i wytrzymałością. 
    Prelegent: Jarosław Kozak – Prezes Zarządu
  • Experteam – jest firmą zajmującą się projektowaniem, wdrażaniem i produkcją innowacyjnych wyrobów z tworzyw sztucznych, metali i ceramiki w technologii wtrysku. Posiada najnowocześniejszy, w pełni zautomatyzowany park maszynowy oparty o urządzenia światowych marek. 
    Prelegent: Tomasz Rusiecki – Prezes Zarządu

Porozmawiamy o aktualnych i potencjalnych synergiach między naszymi klastrami, o tym jaki wpływ ma działalność firm z KOM na branżę lifescience oraz o tym jak łączyć siły i wspólnie robić więcej!

Serdecznie zapraszamy z kawą i rogalikiem 😊


Temat: Co możemy wspólnie zrobić dla branży lifescience? Czyli o łączeniu potencjałów z Klastrem Obróbki Metali oraz ich Partnerami
Data: Czwartek, 21 lipca 2022, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online – zarejestruj się

Poprzedni artykułNowe regulacje w branży wyrobów medycznych – nagranie ze spotkania SIG już dostępne!
Następny artykuł20 000 euro na rozwój produktów i usług! – dołącz do programu Attract2Invest