Śniadanie VIP z Liderami Life Science Open Space 2019

249

Serdecznie zapraszamy na powakacyjne Drugie Śniadanie VIP Klastra LifeScience Kraków 17 września o godz. 9:00.

Weszliśmy w gorący okres przygotowań do tegorocznej edycji Life Science Open Space. Impreza z roku na rok nabiera znaczenia, dostarczając coraz większych korzyści uczestnikom. #LSOS19 jest przygotowywana co roku we współpracy z Partnerami Klastra. Dlatego tak ważne jest, abyśmy wspólnie porozmawiali na ten temat.

Tegoroczna edycja #LSOS odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Kraków EXPO, przy ulicy Galicyjskiej 9. Lokalizacja ta została wybrana ze względu na poszerzony program wydarzenia #LSOS19. 

Całe wydarzenie składa się z 4 modułów – WSPÓŁPRACA, INSPIRACJE i WYSTAWA oraz po raz pierwszy w historii LSOS – PARTNERING 3D. We współpracy z Biotechgate, oferujemy Uczestnikom możliwość umawiania spotkań 1:1 z potencjalnymi partnerami do współpracy. Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie wydarzenia www.lsos.info.

17 września podczas śniadania spotykamy się w gronie partnerów i sympatyków przedsięwzięcia #LSOS19. Omówimy cele, program i zadania oraz możliwości i potrzeby zaangażowania się Partnerów Klastra. Porozmawiamy o korzyściach!

#LSOS19 to Międzynarodowe Otwarte Forum Współpracy i Innowacji dla Zdrowia i Jakości Życia – impreza Klastra, a więc Wasza.

Udział w spotkaniu to również okazja do networkingu. Tutaj możesz przedyskutować swój temat, pomysł, koncepcję tak aby 26 listopada przedstawić ją na forum!

Spotkanie poprowadzi Kazimierz Murzyn – Dyrektor Zarządzający Klastra LifeScience Kraków.

Na spotkanie zapraszamy Liderów Sesji, Partnerów Klastra, sympatyków oraz wszystkie osoby zainteresowane udziałem w tegorocznej edycji konferencji #LSOS19.

Zapisy na Śniadanie VIP przyjmowane są za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

Zapisz się

Czekamy na Was we wtorek, 17 września 2019 w restauracji Kolanko Nº 6, przy ul. Józefa 17 na krakowskim Kazimierzu.

ZASADY DRUGICH ŚNIADAŃ VIP KLASTRA LIFESCIENCE KRAKÓW:

  1. Na Śniadania VIP zapraszamy przede wszystkim Członków Klastra LifeScience Kraków – osoby reprezentujące zarząd, władze lub inne organy decyzyjne a także zaproszeni goście. Czekamy również na osoby wyrażające chęć wstąpienia w nasze szeregi.
  2. Uczestnicy płacą za siebie i swoich gości. Złoty Partner Klastra nie płaci za pierwszą osobę.
  3. Koszt śniadania wynosi 28 zł od osoby, płatne elektronicznie przy zgłoszeniu udziału (opcja polecana) lub na miejscu gotówką – dla zainteresowanych wystawimy fakturę za usługi biznesowe.
  4. Tematy ustalamy z wyprzedzeniem 2-3 spotkań. Za każdym razem powiemy krótko, co ważnego dzieje się w Klastrze. Zawsze pozostawimy też czas na „sprawy inne”.

Zajrzyj na BLOG Klastra!

#LSOS19