Leki i sprzęt dla dzieci dotkniętych przez COVID – przetarg publiczny UNICEF

1257
Fundusz Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci ONZ działa, aby zaspokoić długoterminowe potrzeby dzieci i kobiet w krajach rozwijających się na całym świecie. Poniżej przedstawiamy informacje na temat dwóch propozycji zamówień UNICEF oraz instrukcję, w jaki sposób można złożyć ofertę.

Zapytanie ofertowe (request for proposal) UNICEF w celu zawarcia długoterminowej umowy niewyłącznej (LTA-G) dotyczącej zaopatrzenia w leki z następujących grup:

  • Leki przecwwirusowe systemowego użycia (kod ATC: J05);
  • Leki przeciwbakteryjne systemowego użycia (kod ATC: J01)
  • Leki przeciwmalaryczne (kod ATC P01B);
  • Immunostymulanty (kod ATC L03A);
  • Immunosupresanty (kod ATC l04A).

Dodatkowe informacje nt. przetargu, w tym szczegółowe wymagania techniczne w załączonym dokumencie z nr. ref RFP-DAN-2020-503183. Pełne informacje o zamówienie dostępne są pod adresem. Pytania należy kierować do p. Belindy Kernkamp – bkernkamp@unicef.org

Oferty w powyszym przetargu należy składać wyłącznie drogą elektroniczną na adres supplybid@unicef.org w terminie do 30.11.2020 z nr referencyjnym RFP-DAN-2020-503183 w tytule.

Zapytanie ofertowe (request for proposal) UNICEF na dostawę sprzętu ochrony osobistej (PPE) na skonsolidowane potrzeby UNICEF oraz innych agend ONZ oraz humanitarnych organizacji pozarządowych (IAEA, IRFC, IOM, MSF, PAHO, UNDP, UNFPA, UNHCR, UNICEF, UNOPS, UNPD, UNRWA and WHO).

Szczegółowe informacje na temat warunków przetargu w załączonym dokumencie z nr. ref RFP-DAN-2020-503174. W załączeniu także zestawienie ilości i kategorii produktów będących przedmiotem przetargu (Annex A). Komplet dokumentacji przetargowej oraz wszystkie informacje dostępne są pod linkiem. Pytania należy kierować pod adres ppetender@unicef.org.

Oferty w tym przetargu należy składać wyłącznie w formie elektronicznej na adres supplybid@unicef.org w terminie do 30.06.2020 z nr. ref Bid SECTION – RFP-DAN-2020-503174 w tytule.

Dodatkowe informacje dotyczące systemu zamówień ONZ są zamieszczone na specjalnym portalu utworzonym przez MSZ. Obydwa przetargi wymagają rejestracji na platformie przetargowej systemu ONZ Global Marketplace. 

Zachęchamy do wzięcia udziału w przetargu i składania ofert!

Poprzedni artykułMedycyna personalizowana w onkologii
Następny artykułPolitechnika Krakowska rozwija life science